reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bliźniaki niemowlaczki - pierwszy rok życia naszych dzieciaczków.

Ja też daję Ferrum, bo chyba lekka niedokrwistość była jak byliśmy w szpitalu. Kazali dawać profilaktycznie, ale w zasadzie nie wiem jak długo jeszcze. Na tą chwilę daje im 1 ml dziennie.
A moje bąki ważą już UWAGA 7500 i 7200! Grubaski kochane :p
...aha, sprawdziłam mój wypis ze szpitala i moje miały 10,4 i 11 tą hemoglobinę i dostaliśmy właśnie profilaktycznie ferrum, kwas foliowy i cebion multi.
 
Ostatnia edycja:
reklama
u nas tylko kazali dawac kwas foliowy i to tez ockneli sie po 2 miesiacach jak sama zaczelam dopytywac :no: Dzis rozmawialam z polskim pediatra i generalnie wyniki dobre. Antos ma troszke podwyzszone calcium i mam go wiecej przepajac. Pytanie jak ??? Moje nie przepadaja za woda i rob co chcesz. ... Ja jutro mam szczepienie u Antosia, wiec trzymac kciuki co by wszystko poszlo sprawnie ;-)
 
Volka, sluszna waga dzieci, gratuluje:) Moje tez tyle waza, a wydawalo mi sie, zegrubaski sa;)
Chodzicie z dziecmi na kontrole do poradni dla wczesniakow/patologii noworodka? My chodzilismy co miesiac, a po ukonczeniu 6m-ca (czyli zaraz) co 2m-ce i tak do roku albo dwoch lat (nie pamietam). W kazdym razie takie wizyty u neonatologa zastepuja u nas kontrole u normalnego pediatry. U Was tez tak jest?
 
Ja też bym tak chciała. Byłabym chyba spokojniejsza. A u nas nikt nam o czymś takim nie powiedział i szczerze to nawet nie wiem czy coś takiego u nas istnieje :/.
 
Moi chłopcy są wcześniakami z 34tc z niską wagą urodzeniową ale nie dostalismy skierowania do przychodni neonatologicznej i jak czytam Tosse badz Monie ze wizyta polega na tym by zwazyc i zmierzyc dziecko to chyba nawet dobrze bo na swojego pediatre nie narzekam.:happy2::happy2:

Walawenderki kciuki za Antosia zaciśniete &&&:)
Volka nieźle pasiesz te swoje chłopaki to moj Kacper 6700g a Filip 7700g, tylko ze moje kruszyny były jak sie urodziły:p
 
Reniu jak przygotowanie do powrotu do pracy ??? to chyba juz niedlugo
Prosze przypomnij mi z jaka waga urodzili ie chlopcy, bo nie chce mi sie szperac.;-)

My juz po szczepieniu. Antos normalnie by dostal lizaka za odwage, ale z wiadomych powodow musi jeszcze troche poczekac:-):-)
 
Madziu niestety już niedługo powrót ( połowa czerwca) ale staram się o tym za dużo nie myśleć:confused:

A waga moich chłopców 1620 Kacperek i 1670 Filipek:p

Dzielny Antoś :* od Ciotki:)
 
Ostatnia edycja:
Witam nie moglam sie przelamac zeby przejsc na nowy watek,ale w koncu jestem:) Mam nadzieje ze mnie przygarniecie;)

8 kwietnia 2012 na swiat przyszli Marcel-2340g 50 cm i Kornel-2280 g 53 cm chlopaki dostali po 10 pkt byl to 34 tydzien ciazy i podobno jak na wczesniaki sa nietypowi bo od poczatku ze wszystkim daja rade.Teraz czeka nas oczywiscie kilka wizyt u lekarzy-neonatolog,okulista,usg,bioderka...same wiecie:D

A to moje chlopaki :
Zobacz załącznik 457381
 
reklama
Reniag to ladnie chlopcy waza :-) moje dziewczynki byly wczoraj wazone i obie po 7200. I Nadusia ma lekka egzeme i trzeba nawilzac, nawilzac i jeszcze raz nawilzac, prawdopodobnie na tle alergicznym, ale to sie okaze po testach.

Agatka witaj, GRatulacje :-) niech rosna zdrowo :-) Duzi jak na ten tydzien, moje w 37 sie takie urodzily
 
Do góry