reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bliźniaki niemowlaczki - pierwszy rok życia naszych dzieciaczków.

ja też się boję upadków z łóżka dlatego moi urzędują na podłodze, kładę im koce i nie mają wyjścia tylko bawić się na najniższym poziomie. tutaj jedynie mogą sami uderzyć się o podłogę.
 
reklama
Tossa duzo zdrowka dla Szymusia. Badz dobrej mysli!

Manila ja tez to przerabialam z Hania, ale byla znacznie starsza. W kazdym razie zorientowalam sie w temacie i dowiedzialam sie, ze w sprzedazy sa specjalne barierki mocowane na ramie lozka. Popatrz np. na Allegro

Renia- zgadza sie, podloga ewentualnie lozeczko bobasow- to najbezpieczniejsze rozwiazanie...

My dzisiaj walczymy z Pawelciem- mlody chlusta mlekiem na lewo i prawo;( Poki co odstawilam go od cyca, sadze ze zaszkodzilo mu cos, co zjadlam... ale generalnie mlody w ogole ma konkretne tendencje do ulewania. Zastanawiam sie, czy nie zaczac zageszczac mu pokarmu, ale boje sie o zatwardzenia... Jakie macie doswiadczenia w tym temacie? Cyz moge zageszczac swoje mleko?
 
Yummy ja nie mam pojęcia o zagęszczaniu, mój Filip ulewał i nawet teraz mu się to jeszcze zdarza ale nie chlustał, więc nie interesowałam się tym tematem więc niestety nie pomogę:/
 
enfalo a przyjeły dobrze - dawkowanie do mm jest takie że sypiemy miareczkę nutritonu na 80ml a nawet na więcej mleczka dajemy już teraz tylko miareczkę

a teraz są na mleku babydream z rossmana :-) producentem jest humana...maluszki ładnie je jedzą i przybierają na wadze
 
Yummy_mummy_82 moja Ola strasznie chlustała dopuki nie zaczęła sama siedzieć. Ja zagęszczałam mleko ale dosłownie kilka dni, bo mała po zagęszczaczu ulewała ale "na gęsto" i mało się nie udusiła.
No ale szczerze mówiąc to ja poza Olą nie znam takiego przypadku, wszyscy zagęszczają i jest ok ;-)

A my mamy zalecenie od teścia (wrrrr) żeby udać się z chłopcami do specjalisty (podejrzewam że psychiatrę miał na myśli ;-) ) Opier.....nas, za to że dzieci płaczą !!!!!!!!!!!!!!! I stwierdził, ze "Oni jacyś nienormalni są, bo normalne dzieci tak nie płaczą". No cóż może jego córka rodzi idealne dzieci, które nie maja kolek lub mają wysoki próg tolerancji bólu. W każdym razie jazde mieli na maxa i teraz kochani dziadkowie wnuki moga na zdjęciach u rodziny ogladać:angry: Ehh wyszło szydło z worka, od tej strony mnie nie znali ;-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
dzieki za odpowiedzi:tak: na dzien dzisiejszy mlodemu sie uspokoilo- przeglodzil sie troche, wiec na razie czekamy na rozwoj wydarzen... miejmy nadzieje, ze zageszczacz nie bedzie potzrebny...
 
Do góry