reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Bliźniaki niemowlaczki - pierwszy rok życia naszych dzieciaczków.

Napierajka to tez masz nie ciekawie... zdrowka dla maluchow!! :tak:


Dominika super ze maluszki ladnie rosna i przybieraja na wadze... a to najwazniejsze!.. u mnie w nocy maly je wiecej niz mala... ale ladnie mi przybraly... maja juz powyzej ,3,5kg wiec do przodu;-) mam nadzieje ze wszystko bedzie dobrze!! i aby lek pomogl.... i nie musialabys isc do szpitala na zabieg!
 
reklama
Hej dziewczyny. Nie mam czasu sie odezwac. Ciagle cos. Dziewczyny maja 6,5 miesiaca. A ja mam problem, bo sie dowiedzialam,ze mam obrone w czerwcu a nie lipcu. Super....A ja w lesie....Damn....
 
Ostatnia edycja:
Oto moje gwiazdy
 

Załączniki

  • 1431265734545.jpg
    1431265734545.jpg
    13 KB · Wyświetleń: 71
Mała śpi przy cycu, mały obok, już najedzony, więc szybko piszę...
Załączam fotkę moich słodziaków :)

Olusia: moje maluchy jutro kończą 6 tygodni :) na szczęście ominęła mnie choroba, choć starszy syn od tygodnia smarka i kaszle. Bliźniaki póki co też zdrowe. Mój mały też je więcej niż siostra, zliczyłam jednego dnia, że zjadł 875ml (jak był tylko na Nutramigenie, od 3 dni jedziemy w większości na moim mleku i jest ok).

Dominika: u mnie waga zbliża się do 4kg - dziś pomiary po porannej kąpieli: Iga 3920, Iwo 3930. A takie małe robaki były... Co do rogala: dopiero ostatnio udaje się je okiełznać na tej poduszce, jak były mniejsze to mi się na niej kulały.
Co do poradni: moje to niby wcześniaki, ale późne (36+4) i mamy tylko skierowanie na bioderka. To normalne?
Za 2 tygodnie szczepienia i wiem, że coś gratis z racji wcześniactwa przysługuje, chyba pneumokoki, ale babka w przychodni ma sprawdzić, czy szczepionka 5w1 też nie przysługuje.

Dziś brzdące były dla mnie łaskawe: zdążyłam zrobić 2 prania, obiad i jeszcze upiec sernik. Tylko te noce..., żarłoki z nich straszne, jak nie zasną przy jedzeniu to ciężko je uśpić. I ostatnio często zdarza się, że budzą się o dziwnych porach: jedno wcześniej, drugie później. Chyba wrócę do wybudzania, choć moja mama powtarza, że nie budzi się śpiącego dziecka.
 
Dziewczyny słodkie dzieciaczki, Aga twoje wyglądają na jednojajowe. U nas trochę lepiej, gorączka odpuszcza, dziś mamy wizytę kontrolną, zobaczymy co lekarz powie. Ale i tak do końca tygodnia jestem uziemiona w domu.
 
Aga,super waga Twoich maluszkow,ciekawe ile moim dziewczynkom przybylo od poprzedniego tygodnia.
Masz w domu wage,kapiesz dzieci rano?

Olusia,moje corcie maja dzis 4tygodnie;)

Dziewczynki ladnie jedza,ale i ulewaja.Znow im furczy w noskach,ale mimo inhalacji nic nie mozna wyjac aspiratorkiem do noska.
W srode mamy wizyte patronazowa lekarza.

Jup,odezwij sie co u Ciebie.
 
reklama
U mnie maluchy ważą 3000 i 3200. Nadal sa maluszkami na tle innych w ich wieku. Dzis mieliśmy usg bioderek, Tomek po badaniu oczka nadal ma krew w oczku ale to ponoc normalne...
Dużo jest pracy...
Ulewaja,mają rozne problemy z jedzeniem,z brzuszkami,w czwartek jedziemy do lekarza moze zmieni im mm.
Malutka ma ostatnio jakies zatwardzenie...
 
Do góry