reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Bliźniaki niemowlaczki - pierwszy rok życia naszych dzieciaczków.

reklama
ja jestem tu i tu, ale muszę przyznać,że zobaczyć zdjęcia Was i maluszków jest fajnie. Pozatym grupa na fb jest zamknięta, tutaj każdy może sobie poczytać o nas, a jak wiadomo wiele osób czyta, nie wszyscy się ujawniają. Tam można to bardziej kontrolować, bo nawet wśród niby przyjacielskiej grupy mogą znaleźć się osoby, które udają że są kims innym, tak właśnie się stało na jednej naszej grupie. A wtedy takie pisanie tu, gdzie każdy może czytać staje się mniej przyjemne. Mi bb forum bardzo dużo dało gdy starałam się o nasze skarbki, dlatego w miarę moich możliwości będę zaglądać i pisać :-)
 
Witam ja jestem wPl i mam lekki kryzys mialam odpoczywac a sie martwie ja tez jestem tu i na fb tak fajnie zobaczyc na zywo jakby osoby ja mam pamiec fotograficzna to lepiej kojaze twarze kompletnie nie pamietam np imion co do zabawek to u nas wszystko idzie ale teraz dostali takie skrzynki z narzedzmi vtecha i sa bardzo zainteresowani bo mozna krecic srubokretem bardzo tez lubia krzeselka fp wlaza na nie ciagle mam tez takie skoczki narazie siedza tylko na nich jeszcze nie odbijaja sie jak narazie to wlaza na wszystko byle wyzej
 
Dziewczyny zaczęłam wprowadzać gluten, czy teraz musze podawać go codziennie zwiększając porcję kaszy manny?


Ja podawalam 0,5 lyzeczki kaszy manny na glowe na dobe do obiadu przez miesiąc. Po miesiącu zwiekszylam ilość do 1 lyzeczki kaszy manny na glowe na dobe. Jak po kolejnym miesiącu było ok to już dawałam wg uznania.
Tak mi lekarz zalecal
 
To fajnie że jesteście za tym forum ,już bałam się że każdy przejdzie na fb i forum upadnie :/.
Wiecie ze moja Magdalenka woła już mama?? Powtarzałam codziennie im mama tata i dzisiaj zaskoczyła mnie i woła mama, jeszcze nie świadomie ale nauczyła się mama mówić, i jak zwykle ojciec pojechał i znowu go mijają te fajne chwile ehh.
 
Hej ja jestem tu i tu i fajnie na fb zobaczyc jak wygladacie ale tak sie przyzwyczailam do nickow z bb ze trudno mi sie polapac a tu wszystko jasne jest. My dzis zaliczylismy szczepienie przelozone z roczku i mam nadzieje ze dzieciaki zniosa je dobrze.
U mnie lena pierwsza mama powiedziala a wojtek dosc dlugo tata i baba mowil :-)
Mama nie dziwie Ci sie ze swirujesz bez dzieci ale moze dzieki temu wyjazdowi naladujesz akumulatory i bedziesz pelna werwy i sil:-)
 
reklama
Katerine - wspaniałe uczucie pewnie co? Najpierw się starasz, potem nosisz pod sercem 9 miesięcy, rodzisz w bólach, opiekujesz się. Aż tu nagle ta mała istotka wypowiada słowo na które czekasz od samego początku. Już się nie mogę doczekać, kiedy moje wypowiedzą to magiczne słowo.


Co to Fb to też jestem i tu i tu. Tam jest większa prywatność bo nikt nie widzi co piszemy, a tu każdy może zajrzeć i przeczytać.

U nas choroby tfu tfu chyba na razie odpuściły, chociaż m.d chcę mówić hop. Dzisiaj rano Domi wziął ostatnią dawkę antybiotyku. W czwartek mamy kontrolę i zobaczymy co dalej. Czuję się już jak ogórek kiszony. Od miesiąca siedzę w domu i nigdzie nosa nie wysadziłam. Siedzę i kisnę...

Anulfka - zdrówka dla Was wszystkich. Oby obyło się bez antybiotyku.

edytka - wrócę do zdjęcia Twoich dziewczyn, bo miałam napisać i ciągle zapomniałam. Rzeczywiście trochę się różnią. Po urodzeniu były identyczne, a teraz widać różnicę. Ale swoją drogą ładne z nich pyzunie się porobiły. ;-)
 
Do góry