reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bliźniaki niemowlaczki - pierwszy rok życia naszych dzieciaczków.

Napierajka ja w poprzedniej przychodni w ogóle nie musiałam sie rejestrować, po prostu się przychodziło w godzinach pracy lekarza i kolejki nie było, ale to był kiepski pediatra i to pewnie stąd mały ruch :-D teraz w drugiej przychodni trzeba zadzwonić, ale jeszcze mi sie nie zdarzyło żeby mnie nie przyjęli - jak nasza lekarka ma rano już komplet to jest jeszcze 2 innych pediatrów i zawsze gdzieś wcisną :tak: a od 18 jest dyżur nocny i z tego też często korzystam, bo u nas dyżur ma pediatra i internista i rejestrowac sie nie trzeba.
 
reklama
No wlasnie Napierajka - kazda przychodnia ma swoje zwyczaje. Moze po prostu poszukaj jakiejs bardziej przyjaznej pacjentom. Lekarza pierwszego kontaktu na NFZ mozna zmieniac dwa razy do roku.
 
mama :-) tak, nie mogę uwierzyć,że to zaraz roczek! a jeszcze nie tak dawno bałam się,że nigdy nie będę matką, potem strach,aby wszystko było dobrze, szpital, potem one w domu, a teraz - prawie same chodzą! Norbuś od soboty stawia sam pierwsze kroczki, ja jestem padnięta, bo oni cały czas chcą chodzić. Norbuś ma guza na czole z lewej, Martusia ma pod lewym okiem i dziś kolejny na czole, nad prawym okiem, teraz ich po prostu proszę, aby uważały,żeby na chrzcie ładnie wyglądały - bo właśnie robimy chrzciny 5 października a 1 będzie roczek, więc taka impreza rodzinna będzie razem ze chrzcinami. I muszę znaleźć chwilkę aby zdjęcia im powybierać na pierwszy album. I błagam Martusię, aby nie przytyła, bo ma sukienkę w sam raz, jest w rozmiarze 74, ale taki trochę większy skoro się mieści.
 
Gotadora skad ja znam te guzy ciagle jakiś nowy się pojawia no mam nadzieje ze się zmieści w sukienke:-)dzis u nas debiut malarski cos tam pobazgrali na kartce a Olek zjadł pol kredki mam nadzieje ze nic mu nie będzie :-) wogole to fajnie chyba tak polaczyc imprezki zawsze mniej zachodu jakby robic dwie osobno ja to odnoszę wrazenie ze ciaza to się ciagla w nieskonczonosc a teraz to tak szybko leci nie wiadomo kiedy
 
My juz po lekarzu, przyjęła nas oczywiście. W ma tylko lekką wirusówkę, sam da sobie radę. K jest też na dobrej drodze.
Co do przychodni to jest jak jest, ale pediatra bardzo dobra więc jakoś to zniosę. Nawet jak nie ma miejsc to i tak chore dziecko przyjmie.
 
Pytacie jak Antek wcina jedzonko:) to powiem ze sama w to nie wierze ale je ;) może mię tak chętnie jak Emilkowe dzieci ale nie pluje:)
3 dni marchewki za nami, od 2 dni jesteśmy na marchewka i jablko, jablko tez za nami:) jutro ziemniaczek :) a dynia juz czeka w lodowce :)

Emilek- koniecznie nagraj tego głodomora i pokaż:) aż ciężko uwierzyć ze mają taki apetyt:)

Napierajka- u mnie w przychodni to samo. Nie dodzwonisz się a jak juz doczlapiesz się do przychodni to dziś nie ma juz zapisów ... eh ta sluzba.
Szybkiego powrotu do zdrowia!

Dolores- tak jak mówią dziewczyny. Po jednym skladniku wtedy dojdziesz co uczula.

Justynia- jak u was chorobstwa odpuscily?
 
reklama
Katherine potem już maluchy mniej rosna tzn wolniej ;) ja też byłam przerażona jak moje 5 miesięczne dzieci nosiły 74, a teraz D czasem wejdzie w 74. a ja myslałam, że na rok to już na 100 cm bedą nosic ciuchy :D

Napierajka dobrze, że nic gorszego! zdrówka!

Cannot super, że lepiej z jedzonkiem, myslę, ze będzie coraz lepiej ;) oby nie było tak jak u nas :p

Gotadora, ale czas leci, już roczek niedługo :)
 
Do góry