reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bliźniaki niemowlaczki - pierwszy rok życia naszych dzieciaczków.

Emilek na allegro masz? Potrzebuje 62 lub 68 teraz Nikos ma 60cm i 4900 za miesiac nie wiem ile urosnie. Obawiam sie ze 62 bedzie male bo on dlugi i chudy a w w 68 sie utopi. Pokaz fotke twojego smyka w tym ubranku:)
 
reklama
A my dzisiaj u lekarza, Krzyś ma zapalenie gardła, dostał antybiotyk. Marudny był od 2 dni, a dziś w nocy dał niezłego czadu. Przy okazji zęby idą więc się wszystko nałożyło. Oby teraz tylko Wojtusia nie zaraził
A ja przez to jestem uziemiona w domu na kilka dni.
 
Dzięki dziewuszki:) na was zawsze można polegać :)

Antek zjadl marchewkę:) musialam go rozsmieszac i zjadl :)
 

Załączniki

  • 1411037702062.jpg
    1411037702062.jpg
    47 KB · Wyświetleń: 63
Cannot ja swoim spiewalam I jedli:-) do tej pory tak maja ze trzeba ich zabawiac przy jedzeniu wrrr I dalej budza sie w nocy wrrr bylam dzisiaj z moim w sklepie ala praktiker nie na moje nerwy najgozej ze nic nie moge dopilnowac sama ehh nagadam sie a on I tak pol robi odwrotnie tysiac razy mowie jak cos robisz to sprzataj bo sie robi sajgon na kolkach pojechalam tam dzis na inspekcje I wczoraj zrywal tapete z pokoju I wszytsko zostawil na podlodze tu wkretarka tam szpachelka a co tam jak dojdzie do podlog to bedzie latal w kolko I jak kot z pecherzem sprzatal prawde powiedziawsze to nawet nie mam glowy do pakowania I czarno widze ze on zdazy zrobic wszytsko w czasie co do wieku to ja tez wygladam mlodo bynajmniej nie na swoj wiek:-)a czuje sie jak stara baba
 
Emilek na allegro masz? Potrzebuje 62 lub 68 teraz Nikos ma 60cm i 4900 za miesiac nie wiem ile urosnie. Obawiam sie ze 62 bedzie male bo on dlugi i chudy a w w 68 sie utopi. Pokaz fotke twojego smyka w tym ubranku:)

Czyli ten komplecik byłby idealny, bo to rozmiar 62-68. Mój nosił wtedy 62.
Zdjęcie Domiśka to mam na kompie. Na tel mam takie. Jak będziesz zainteresowana to wieczorem włączę kompa i dam inne zdjęcie.
 

Załączniki

  • 20140831_185105.jpg
    20140831_185105.jpg
    15,3 KB · Wyświetleń: 61
zostalam sama........maz wlasnie wyszedl z dziecmi na spacer! stwierdzil ze musze w koncu odpoczac. nakarmil je, ubral i byl taki dumny ze zrobil to wszystko sam, ze az zapytalam czy mam mu w zwiazku z tym wybudowac pomnik ;) ciekawe czy wytrzyma godzine iczy wroci z takim usmiechem jak wychodzil hahahahhah
 
reklama
Do góry