reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Bliźniaki niemowlaczki - pierwszy rok życia naszych dzieciaczków.

Ziajka jest stosunkowow tania mozna zaszalec z jakims oilantum np ale efekt ten sam nie polecam kremu bambino bo ma tlenek cynku wiec troche wysusza a I jeszce nivea na kazda pogode jak dla mnie rewelacja dopoki nie odkrylam ziajki a gdzie dokladnie na ciele jest such skora wszedzie czy tylko w niektorych miejscach??
 
reklama
Moim małym też łuszczyła się bardzo skóra i stosowałam krem oilatum, z resztą do dnia dzisiejszego używamy i sobie go chwalę.

Moja Hania w nocy też urządza sceny. Nie wiem o co jej chodzi, ale w każdym bądź razie ja jestem już wykończona.
 
Katherine- ja swoje dziewczyny kapie i potem ewentualnie nawilzam olejkiem do kąpieli i masażu firmy Lavera, na suchą skórę bardzo dobrze działa zwykły olej kokosowy.
Polecam wam stronę i blog Sroka o.... poznacie składy kosmetyków i art.dla dzieci. W ogóle jesli chodzi o kosmetyki dla dzieci to im skład mniejszy i mniej składników tym lepiej
 
Ostatnia edycja:
Ja tylko na chwilę pokazać robaki WP_20140907_077.jpgWP_20140907_088.jpgWP_20140907_015.jpgWP_20140907_038.jpg
 

Załączniki

  • WP_20140907_077.jpg
    WP_20140907_077.jpg
    37,4 KB · Wyświetleń: 75
  • WP_20140907_088.jpg
    WP_20140907_088.jpg
    32,4 KB · Wyświetleń: 81
  • WP_20140907_015.jpg
    WP_20140907_015.jpg
    28 KB · Wyświetleń: 71
  • WP_20140907_038.jpg
    WP_20140907_038.jpg
    27,4 KB · Wyświetleń: 66
Jestem załamana:-:)-:)-:)-( Byliśmy dzisiaj na konsultacji rehabilitacyjnej w Krakowie i panie powiedziały że z Asia jest gorzej niż było miesiąc temu a przez to że nie chce leżeć zabardzo na brzuchu i ma asymetrię na lewą stronę. Kazały nam zmienić fizjoterapetkę bo nie przynosi efektów. Dały nam namiary na inna. Sama nie wiem co mam myśleć i co robić. Bo najlepsze jest to, że 18 sierpnia wysłały nas na konsultację do wybitnych fizjoterapetek z Grecji które prowadziły jakieś szkolenie w Krynicy i one nam pokazały jak mamy nosic dzieci i jak z nimi cwiczyć. Dzisiaj okazuję się że one podobno źle nam pokazały:-:)szok: Poprostu zgłupiałam całkiem, nie wiem sama co mam robić, co myśleć. Najgorze jest to że mam ogromne poczucie winy że jeśli przez te 3 miesiace rehabilitacji na która jezdzilismy prywatnie co tydzien (60zł/h) jest wyrzucone w błoto, a oprócz tego co sama z nimi ćwiczyłam w domu i na dodatek zaszkodziły one dziecku zamiast pomóc. :-( Czuję, że jestem beznadziejną matką. Jejju w tych nerwach w ogole nie pisze poprawnie, :crazy: przepraszam was.

Z dobrych wieści to takie że Wojtek się rozwija w miare dobrze. Później byliśmy jeszcze na usg główek i jest wszystko dobrze u obydwojga.

A moje mdłości na chwilę przeszły pod wpływem nerwów ale niestety w drodze powrotnej znowu sie pojawiły. Na dodatek brzuch mnie troche zaczął boleć i mam okropny ból głowy:crazy:
 
Dagos- a co się dzieje? Może kolki, ze tak marudzą? Moim wlasnie się zaczelo ok 8-9 tyg.

Anufka- trudno coś poradzić. Twoje dzieciaki mają 6msc ale sa dużymi wcześniakami. Mój Marek ma prawie 9msc i nie jest wcześniakiem i tez nie lubi lezec na brzuchu i jakos nikt z tego tytułu rabanu nie robi. Po prostu cwiczymy i już. Ja w ćwiczenia w domu to nie bardzo wierze, tzn mi to nie wychodzi. Chocbym robila 5 godzin cwiczen dziennie to i tak podejrzewam, ze nie przyniesie to takich efektow jak 20min z dobrym fizjo. No wlasnie, pytanie czy te rehab. za 60zł za godzine są dobre. Może pojdz do innej, zasięgnij jezyka, może cos w internecie znajadziesz gdzie jst dobry fachowca. Może warto pojsc do kogos innego i zobaczyć co powie. Się nie denerwuj. Ci lekarze i rehabilitanci to wiesz co...co specjalista to inne zdanie.
 
reklama
Na początku Magda miała koło szyi a teraz ma na plecach i brzuchu, troszke jakby się poprawiło ale nie wiele,Ja będę musiała tutaj w Norwegii na tą chwile coś znaleźć dla niej i Wojtka też ale on ma mniej.
Kiedy wprowadza się rybkę??
 
Do góry