reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Blada kreska

Mi się najbardziej podobała spowiedź staraczki, która miała sine wargi sromowe i na tej podstawie uważała, że zaszła. No bo wiadomo, że kolor w ciąży się zmienia. Co prawda to nie było tutaj, ale tak z tych wszystkich absurdów to ten był dla mnie najbardziej ciekawy, głównie przez daleko idącą dociekliwość, bo przecież żeby zobaczyć swoje wargi sromowe, trzeba się gdzieś położyć, wziąć lusterko, nogi do góry, wiecie. Co to za sztuka wsadzić palec i śluz sprawdzać.
 
reklama
ten wątek tez usunięty nie? Szukałam kiedyś jak się sprawy potoczyły sprawdzić chciałam 🤪
Mnie teraz w ciąży bardzo ruszają tematy dzieci w patologii, oczywiście jak na złość był w mediach wysyp tych doniesień o zakatowanych dzieciach :( Nawet nie doczytałam do końca, bo o ile to był fejk, to takie rzeczy naprawdę się dzieją.
 
Mnie teraz w ciąży bardzo ruszają tematy dzieci w patologii, oczywiście jak na złość był w mediach wysyp tych doniesień o zakatowanych dzieciach :( Nawet nie doczytałam do końca, bo o ile to był fejk, to takie rzeczy naprawdę się dzieją.
takie rzeczy często się dzieją nawet „u nas za ścianą” mieszkam w bloku nieraz słyszę krzyki niby żadna patologia a wiem, jak to działa na psychikę... sama łatwo i bajecznie nie przechodziłam dzieciństwa... stąd mam zaburzenia lękowe i obsesyjno kompulsywne 🤷‍♀️ a nie była to żadna wielka patologia i już są tego skutki... a co jak ta patologia jest naprawdę patologią?! Do czego w głowach tych małych rozwijających się dopiero dzieci dochodzono latach? Mnie tez takie coś rusza i może tez przez ciąże bardziej ale nie uratujemy świata, niestety 😒
 
Jak sie mozna do tej prywatnej grupy dostac :) trzeba jakis test zdać na to czy jest sie wystarczającą wiedźmą czy jak? Jestem na forum z 9 lat, aktywnie glownie jak bylam w ciazach, troche juz widziałam. Ale ta dyskusja „made my day”.
 
takie rzeczy często się dzieją nawet „u nas za ścianą” mieszkam w bloku nieraz słyszę krzyki niby żadna patologia a wiem, jak to działa na psychikę... sama łatwo i bajecznie nie przechodziłam dzieciństwa... stąd mam zaburzenia lękowe i obsesyjno kompulsywne 🤷‍♀️ a nie była to żadna wielka patologia i już są tego skutki... a co jak ta patologia jest naprawdę patologią?! Do czego w głowach tych małych rozwijających się dopiero dzieci dochodzono latach? Mnie tez takie coś rusza i może tez przez ciąże bardziej ale nie uratujemy świata, niestety 😒
My w bloku poprzedniego mieszkania mieliśmy taką patrole alkohol lał się strumieniami,bójki awantury non stop ale to laska tlukla chłopa 🙈
Dzieci w tym były do momentu kiedy za nim nie wyleciała na klatkę schodową z nożem odrazu policja opieka i dzieci zabrane. Nie słyszałam bezpośrednio przez ścianę bo ja na 1 ona na 8 . Bawiłam się swego czasu z tymi dziecmi bo były wtedy w moim wieku. Trzeba reagować bo możesz komuś ocalić życie
 
reklama
Do góry