reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Blada kreska

reklama
Nie, nie spandeks.
W tamtym wątku uzgodniliśmy, ze to musi być czarna bawełna. Nic innego tak dobrze nie działa. Myślałam, ze właściwości czarnej bawełny są dla wszystkich jasne [emoji849] [emoji23]




Obrzydlistwo.
Ja odruchowo wrzucam papier do kibla. Nie wyjmuje, nie oglądam, nie wącham. Nie oferuje innym…



Ja tez. Za stara jestem na karimaty i śpiwory. Lubię luksus w postaci podłogi, sufitu…
To dlatego w ciąże nie mogę zajść. Opowiadali mi ze ma być spandeks [emoji85] jakieś dobre bawełniane gacie ktoś poleca? [emoji849]

Dobra laseczki, która z was miałaby ochotę na grupę prywatna?
Lapki do góry.
giphy.gif
 
Bo łatwiej żyć nadzieja niż karmic się rzeczywistością.
No wiesz nadzieja umiera ostatnia podobno 🤔
Ja też bardzo chce jeszcze jedno..Jak będą bliźniaki jednojajowe też się nie obrazę też robię test przed miesiaczką lub w dniu jej pojawienia się ale to bardziej dlatego że pale i jeśli okaże się np.ze zaskoczylam w danym cyklu fajki odstawiam z automatu. Ale jak widziałam negatywny wywalac do kosza nie patrzę pod światło,nie rozkladam nie doszukuję się bo wystarczy mi 1 rozczarowanie testem negatywnym
 
Myślę, że jest zasadnicza różnica pomiędzy robieniem testu przed miesiączka nawet i tydzień bo się chce, może, potrzebuje, bo ma się wskazania medyczne (jak na przykład ja), a robieniem takiego testu i wrzucaniem go tutaj rozebranym i udowadnianiem, że w samo południe przy oknie od wschodu żona brata sąsiadki widziała cień, a później jak przyszła @ wmawianiem wszystkim ze się poroniło bo i takie kwiatki tu były[emoji41]
No wiesz nadzieja umiera ostatnia podobno [emoji848]
Ja też bardzo chce jeszcze jedno..Jak będą bliźniaki jednojajowe też się nie obrazę też robię test przed miesiaczką lub w dniu jej pojawienia się ale to bardziej dlatego że pale i jeśli okaże się np.ze zaskoczylam w danym cyklu fajki odstawiam z automatu. Ale jak widziałam negatywny wywalac do kosza nie patrzę pod światło,nie rozkladam nie doszukuję się bo wystarczy mi 1 rozczarowanie testem negatywnym
 
Myślę, że jest zasadnicza różnica pomiędzy robieniem testu przed miesiączka nawet i tydzień bo się chce, może, potrzebuje, bo ma się wskazania medyczne (jak na przykład ja), a robieniem takiego testu i wrzucaniem go tutaj rozebranym i udowadnianiem, że w samo południe przy oknie od wschodu żona brata sąsiadki widziała cień, a później jak przyszła @ wmawianiem wszystkim ze się poroniło bo i takie kwiatki tu były[emoji41]
No tak tu masz dużo racji 😊
Ja w tym cyklu nic nie robię,myślę już o naszych wakacjach już nimi żyje więc nawet nie będę miała czasu na latanie po testy.
 
Myślę, że jest zasadnicza różnica pomiędzy robieniem testu przed miesiączka nawet i tydzień bo się chce, może, potrzebuje, bo ma się wskazania medyczne (jak na przykład ja), a robieniem takiego testu i wrzucaniem go tutaj rozebranym i udowadnianiem, że w samo południe przy oknie od wschodu żona brata sąsiadki widziała cień, a później jak przyszła @ wmawianiem wszystkim ze się poroniło bo i takie kwiatki tu były[emoji41]
I w skrzepach które występowały w terminie miesiączki widzą płody 🙈
 
reklama
Do góry