reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Blada kreska

Ale to facet musi się spuścic do ręki i później Ty to wycierasz w cycki i plemniki namierzają kresę i po niej w dół, następnie na gaciach ze spandexu szybki zjazd prosto w macicę [emoji23]

Nie, nie spandeks.
W tamtym wątku uzgodniliśmy, ze to musi być czarna bawełna. Nic innego tak dobrze nie działa. Myślałam, ze właściwości czarnej bawełny są dla wszystkich jasne 🙄 😂


A może byli pod tym namiotem w dobie pandemii? Przecież był taki czas, że papier był towarem niemalże luksusowym, ktoś przed nimi wykupił wszystko i później musieli oszczędzać rolkę i się podcierać na spółę? 🙈😂😂

Obrzydlistwo.
Ja odruchowo wrzucam papier do kibla. Nie wyjmuje, nie oglądam, nie wącham. Nie oferuje innym…

Kurde no nie byłam 😂 jakaś ograniczona chyba jestem 🤔
może dlatego że boję się wszelkiego rodzaju robactwa.
Zazwyczaj wybieram hotele lub domki 😂

Ja tez. Za stara jestem na karimaty i śpiwory. Lubię luksus w postaci podłogi, sufitu…
 
reklama
Ale to facet musi się spuścic do ręki i później Ty to wycierasz w cycki i plemniki namierzają kresę i po niej w dół, następnie na gaciach ze spandexu szybki zjazd prosto w macicę [emoji23]
Sperma ma podobno właściwości odmładzające i nawilżające (słyszałam, że dziewczyny robią sobie z niej maseczki na twarz 😂) więc można połączyć przyjemne z pożytecznym. Cycki później będą jak u nastolatki 😂😂
 
Nie czytałam całego wątku ale kurde nie ogarniam. Bardzo chciałam być w ciąży i po 2 latach jestem. Za ten czas zrobiłam może z 5 testów i to dopiero jak okres się spóźniał powyżej 3 dni. W życiu by mi nie przyszło do głowy doszukiwanie się. Nie widać nic na pierwszy rzut oka to test do kosza i nara. A nie pod światlo, jakieś przerabianie fotek testu na kontrasty, chryste. Że też komuś nie szkoda życia. I tak jak mówię, starałam się długo i wiem co to znaczy bardzo chcieć. Ale to że ja zobaczę kreskę gdzie jej nie ma nie sprawi że ciaza bedzie
 
reklama
Nie czytałam całego wątku ale kurde nie ogarniam. Bardzo chciałam być w ciąży i po 2 latach jestem. Za ten czas zrobiłam może z 5 testów i to dopiero jak okres się spóźniał powyżej 3 dni. W życiu by mi nie przyszło do głowy doszukiwanie się. Nie widać nic na pierwszy rzut oka to test do kosza i nara. A nie pod światlo, jakieś przerabianie fotek testu na kontrasty, chryste. Że też komuś nie szkoda życia. I tak jak mówię, starałam się długo i wiem co to znaczy bardzo chcieć. Ale to że ja zobaczę kreskę gdzie jej nie ma nie sprawi że ciaza bedzie

Bo łatwiej żyć nadzieja niż karmic się rzeczywistością.
 
Do góry