reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Blada kreska

Gdzie ja wczoraj byłam jak mnie nie było [emoji2358] [emoji897][emoji897] właściwie jak na to, że autorka już końcem maja miała objawy ciążowe to może zamiast na betę lepiej iść na usg, będzie zarodek z serduszkiem a jak nie będzie widać to pan doktor na pewno rozbierze monitor [emoji123]

Padlam.
Leze i kwicze. 😂
 
reklama
Gdzie ja wczoraj byłam jak mnie nie było [emoji2358] [emoji897][emoji897] właściwie jak na to, że autorka już końcem maja miała objawy ciążowe to może zamiast na betę lepiej iść na usg, będzie zarodek z serduszkiem a jak nie będzie widać to pan doktor na pewno rozbierze monitor [emoji123]
Dzięki, parsknęłam z tym monitorem, że prawie córkę obudziłam 😂 jeden z lepszych komentarzy 🤣
 
Gdzie ja wczoraj byłam jak mnie nie było [emoji2358] [emoji897][emoji897] właściwie jak na to, że autorka już końcem maja miała objawy ciążowe to może zamiast na betę lepiej iść na usg, będzie zarodek z serduszkiem a jak nie będzie widać to pan doktor na pewno rozbierze monitor [emoji123]
albo pójdzie kupić nowszy monitor! 🤪😂
 
Zbiór wiedźm w necie
Niestety tylko blokada jest jedynym rozwiązaniem aby wredne osoby które nie potrafią odnosić sie z szacunkiem do drugiego człowieka poszły wieszac psy na kimś innym 🤣 takze wciśnij ignore i po Kłopocie bo będą kamieniowac w nieskończoność za twoje zapytanie 😄
Niektórzy juz za długo tu siedzą to wiesz😵 🤣🤣🤣
 
Niestety tylko blokada jest jedynym rozwiązaniem aby wredne osoby które nie potrafią odnosić sie z szacunkiem do drugiego człowieka poszły wieszac psy na kimś innym [emoji1787] takze wciśnij ignore i po Kłopocie bo będą kamieniowac w nieskończoność za twoje zapytanie [emoji1]
Niektórzy juz za długo tu siedzą to wiesz[emoji43] [emoji1787][emoji1787][emoji1787]

Te ostatnie zdanie tylko pokazuje, ze jesteś jeszcze gorsza [emoji122]
 
Te ostatnie zdanie tylko pokazuje, ze jesteś jeszcze gorsza [emoji122]
Niestety koleżanka ONAONAONA tak już ma. Jak jej nie odpowiadają czyjeś wypowiedzi na dany temat, a argumenty w dyskusji się kończą to zaczyna się zarzucanie nieumiejętność czytania ze zrozumieniem, stosowanie pyskówki rodem z przedszkola, hejtowanie (chyba nawet nie zna definicji tego słowa 🙈) i obrażanie.
A no i jeszcze mój ulubiony tekst cytuję "Dorosle kobiety a takie zachowanie ze az wstyd!". Tylko dlatego, że masz odmienne zdanie 😂
 
Jeżu w malinach [emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]
Ominęła mnie taka rozrywka [emoji2296]
Ustaliłyscie już jaki telefon robi ciążę? Bo muszę zmienić, a że "za długo już tu siedzę" to może telefonem sobie bombelka machnę
 
Uuuh ale jesteś wredną pipą bez honoru [emoji33][emoji33][emoji33][emoji33][emoji33]
Niestety tylko blokada jest jedynym rozwiązaniem aby wredne osoby które nie potrafią odnosić sie z szacunkiem do drugiego człowieka poszły wieszac psy na kimś innym [emoji1787] takze wciśnij ignore i po Kłopocie bo będą kamieniowac w nieskończoność za twoje zapytanie [emoji1]
Niektórzy juz za długo tu siedzą to wiesz[emoji43] [emoji1787][emoji1787][emoji1787]
 
Niestety tylko blokada jest jedynym rozwiązaniem aby wredne osoby które nie potrafią odnosić sie z szacunkiem do drugiego człowieka poszły wieszac psy na kimś innym 🤣 takze wciśnij ignore i po Kłopocie bo będą kamieniowac w nieskończoność za twoje zapytanie 😄
Niektórzy juz za długo tu siedzą to wiesz😵 🤣🤣🤣
Ale doyebałaś 🤦🏻‍♀️
 
reklama
Niestety tylko blokada jest jedynym rozwiązaniem aby wredne osoby które nie potrafią odnosić sie z szacunkiem do drugiego człowieka poszły wieszac psy na kimś innym [emoji1787] takze wciśnij ignore i po Kłopocie bo będą kamieniowac w nieskończoność za twoje zapytanie [emoji1]
Niektórzy juz za długo tu siedzą to wiesz[emoji43] [emoji1787][emoji1787][emoji1787]
Kobieta kobiecie [emoji122][emoji122][emoji122][emoji122]
@ONAONAONA z tego co widziałam jesteś na lutowych mamuśkach 2022 zabieraj autorkę ze sobą skoro w rozbieranym teście widzicie ciążę i bawcie się dobrze.
 
Do góry