reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Blada kreska

Moja opinia jest taka że na tym forum 80% kobiet ma po prostu nie równo pod sufitem
I z tych 80% większość nie zdała nawet szkoły podstawowej.. A dlaczego ?
Nie umiejetność czytania ze zrozumieniem oraz arogancja
To jak wmawianie komuś choroby 💁‍♀️ To jak ktoś podejrzewa raka to znaczy że ktoś wmawia sobie ?🤣🤣 Nie wiem czy wy czegoś zazdrościcie innemu człowiekowi ale gruba przesada
Ja się pytałam czy blada kreska to tez oznacza ciąże a nie czy ja ją sobie wmawiam czy dlaczego rozbieram test haha
Zgadzam się, i ty należysz do tych 80 %. Piszemy Ci że test negatywny i żeby iść na betę a Ty dalej swoje
 
reklama
Bym Ci wytłumaczyła ale obawiam się że z moim wykształceniem sobie nie poradzę [emoji28]
Przypuszczam, ze mogłabym nawet nie zrozumieć [emoji16]

Zmieniłam telefon, bo na moim same testy negatywne było widać [emoji23]
A na których widać lepiej? Jest szansa, ze mam tak samo felerny z tego co obserwuje już jakiś czas 🥲
 
reklama
Do góry