reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Blada kreska na teście

Sylvie88

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
21 Czerwiec 2016
Postów
43
Witam to mój 4 dzień spoznienia okresu zrobiłam 2 testy przed chwilką bo nie wytrzymałam i chyba jest tam blada kreska, proszę o opinię bo nie wiem czy nie mam przewidzeń.
 

Załączniki

  • 20171214_173303.jpg
    20171214_173303.jpg
    666,8 KB · Wyświetleń: 3 126
reklama
Ja juz nie wiem co myslec pojechalam do szpitala Pabi doktor nie stwierdzila plamienia zrobila mi usg dopochwowe nic nue widac wrocilam do domu znow plamilam rano tak samo nie przepisala mi zadnych lekow typu luteina na podtrzymanie ciąży tak na wszelki wypadek tylko kazala czekac i powtorzyc hcg nie wiem co robic czy kam pozwolic tak po prostu bez walki na poronienie ? Znalazlam w domu luteine muslicie ze moge profilaktycznie kilka dni ja brac?
 
reklama
Ja juz nie wiem co myslec pojechalam do szpitala Pabi doktor nie stwierdzila plamienia zrobila mi usg dopochwowe nic nue widac wrocilam do domu znow plamilam rano tak samo nie przepisala mi zadnych lekow typu luteina na podtrzymanie ciąży tak na wszelki wypadek tylko kazala czekac i powtorzyc hcg nie wiem co robic czy kam pozwolic tak po prostu bez walki na poronienie ? Znalazlam w domu luteine muslicie ze moge profilaktycznie kilka dni ja brac?
Ja miałam niska betę na początku ciąży, sprawdzałam więc przyrosty bo te są najważniejsze i były ok. U mnie problemem był niski progesteron, miałam niewydolność ciałka żółtego. Dostałam małych plamień i moja gin natychmiast kazała mi brać luteine. Szybko trafiłam na usg i też nie było na początku nic widać, mnie gin powiedziała że jajo widać dopiero przy becie ok 1000 kazała przyjść po tyg i wtedy już było wszystko ładnie widać. Na szczęście wszystko dobrze się rozwinęło i teraz jestem w 23 tygodniu ciąży Więc ja na twoim miejscu bym wzięła ta luteine. Trzymam mocno kciuki za Was.
 
Ja juz nie wiem co myslec pojechalam do szpitala Pabi doktor nie stwierdzila plamienia zrobila mi usg dopochwowe nic nue widac wrocilam do domu znow plamilam rano tak samo nie przepisala mi zadnych lekow typu luteina na podtrzymanie ciąży tak na wszelki wypadek tylko kazala czekac i powtorzyc hcg nie wiem co robic czy kam pozwolic tak po prostu bez walki na poronienie ? Znalazlam w domu luteine muslicie ze moge profilaktycznie kilka dni ja brac?
U mnie było podobnie plamiłam co chwila byłam w szpitalu na usg i zawsze mi mowiono,ze wszystko dobrze miałam leki na podtrzymanie i tak to trwało 3 tyg jeszcze tydzień przed tym poronieniem niby było wszystko dobrze tak mi mówiono i poroniłam.Na twoim miejscu może bym się wybrała jeszcze do innego lekarza ja do tej pory żałuję,że nie poszłam na konsultacje do innego lekarza...
 
U mnie było podobnie plamiłam co chwila byłam w szpitalu na usg i zawsze mi mowiono,ze wszystko dobrze miałam leki na podtrzymanie i tak to trwało 3 tyg jeszcze tydzień przed tym poronieniem niby było wszystko dobrze tak mi mówiono i poroniłam.Na twoim miejscu może bym się wybrała jeszcze do innego lekarza ja do tej pory żałuję,że nie poszłam na konsultacje do innego lekarza...
Ide do lekarza we wtorek jutro robie bete. Zobaczymy co z tego bedzie
 
Powiedzcie mi dziewczyny ja mialam betę 47.55 po dwóch dniach prawie 90, będąc na usg nie widać nawet pęcherzyka, w czwartek kolejna wizyta u gin. Ale mam takie uplawy jakby lekko żółtawe czasem bezbarwne. Czy to normalne?
 
Powiedzcie mi dziewczyny ja mialam betę 47.55 po dwóch dniach prawie 90, będąc na usg nie widać nawet pęcherzyka, w czwartek kolejna wizyta u gin. Ale mam takie uplawy jakby lekko żółtawe czasem bezbarwne. Czy to normalne?
Nie wiem czy będzie pęcherzyk widać ale przyrost jak najbardziej ok. :)
Śluz w ciąży też jest normalny chyba że zaczynasz czuć jakiś dyskomfort

ckaiyx8d63pd6voi.png
 
reklama
Powiedzcie mi dziewczyny ja mialam betę 47.55 po dwóch dniach prawie 90, będąc na usg nie widać nawet pęcherzyka, w czwartek kolejna wizyta u gin. Ale mam takie uplawy jakby lekko żółtawe czasem bezbarwne. Czy to normalne?


wczesna ciąża, może nie być jeszcze widoczna na aparacie usg, ja w okolicach 1000 bety miałam malutki punkcik i dopiero przy wyższej pęcherzyk. A upławy mogą być różne, ważne czy nie ma swędzenia, pieczenia itp. wtedy może być infekcja.
 
Do góry