reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Blada druga kreska

magda97

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
25 Kwiecień 2022
Postów
40
Miasto
Wałbrzych
Hej dziewczyny, w czwartek popołudniu zrobiłam test ciążowy, wyszły 2 kreski, ta druga wyszła bardzo blada, zrobiłam tego samego dnia jeszcze jeden, wyszło tak samo. Na drugi dzień z samego rana zrobiłam kolejny test i również wyszedł jak te dwa pozostałe. Wczoraj robiłam kolejny kreska wyszła najbardziej widoczna ale wciąż blada. Dziś miałam USG niestety nic na nim nie wyszło. Lekarz zasugerował, że testy mogły być wadliwe ( wydaje mi się to mało prawdopodobne, testy kupione w różnych aptekach i różnych firm), lub ciąża jest w tak wczesnym etapie, że jeszcze nic nie widać. Dostałem skierowanie na BHcg, ale już nie mogę wytrzymać. Okres spóźnia mi się tydzień.Miała któraś z Was podobną sytuację ?
 

Załączniki

  • IMG20220425000106.jpg
    IMG20220425000106.jpg
    1,2 MB · Wyświetleń: 988
  • IMG_20220421_161547.jpg
    IMG_20220421_161547.jpg
    503,3 KB · Wyświetleń: 659
reklama
Zrób badanie z krwi beta HCG. Po48h ją powtórz.. Lekarz mógł nic nie wiedzieć bo wczesną ciąża.. Lekarz dopiero może coś zobaczyc ok6tyg
 
Jeden test może być wadliwy. Ale u Ciebie kilka dają kreskę. Także coś może być na rzeczy. Ale trzeba zobaczyć w która stronę to pójdzie. Także jedynym wyjściem jest badanie z krwi.
 
Ja byłam na 1usg w 6tyg.. Nie było nic widać.. A beta wynosiła. 9tys.. Także na luzie
No to jest szansa, szczerze mówiąc jak lekarz mi dziś powiedział o tych wadliwych testach trochę zgłupiałam i przy okazji trochę podlamalam, nawet mu je pokazałam, powiedział że taki wynik nie jest jednoznaczny i nie powinnam się nim sugerować 😫 Jak długo czekałaś na wynik z bety ?
 
No to jest szansa, szczerze mówiąc jak lekarz mi dziś powiedział o tych wadliwych testach trochę zgłupiałam i przy okazji trochę podlamalam, nawet mu je pokazałam, powiedział że taki wynik nie jest jednoznaczny i nie powinnam się nim sugerować 😫 Jak długo czekałaś na wynik z bety ?
Ja miałam wynik już tego samego dnia wieczorem. Nie musisz być na czczo do bety.
USG zależnie od urządzenia zaczyna wychwytywać ciążę dopiero po osiągnięciu poziomu bety 1000-1500 . Zależy jak dobry jest sprzęt.

A kreski na testach różne są, jedne są bardzo wyraźne , inne delikatne. A były już tu przypadki że kresek nie było absolutnie żadnych ... a beta potwierdzała ciążę w 100%.
 
reklama
Do góry