reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Beta HCG

reklama
Powinna zrobić w tym samym?
<2.3 oznacza, że taka ma dokładność dany sprzęt w labolatorium. Nie jest w stanie obliczyć, czy to 0, czy 0.1, czy 2.01.
Ale.to zdecydowanie oznacza brak ciąży na daną chwilę.
Jeśli byś robiła w jednym lab i najpierw byłoby np 0, potem 3, to mooooze być szansa, że coś z tego będzie. A jak 2 różne labolatoria, to nawet nie ma jak porównać.
 
Dziewczyny, mam dostać 17.08 miesiączkę.Dzisiaj robiłam test ciążowy z moczu i wyszedł negatywny.Czy jest chociaż jakaś nadzieja że w tym cyklu nam się udało? Dziękuję za wszystkie odpowiedzi.
 
Dziewczyny, mam dostać 17.08 miesiączkę.Dzisiaj robiłam test ciążowy z moczu i wyszedł negatywny.Czy jest chociaż jakaś nadzieja że w tym cyklu nam się udało? Dziękuję za wszystkie odpowiedzi.
Szansa jest zawsze dopóki nie ma miesiączki. 🙂 Zagnieżdżenie zarodka może nastąpić w 6-12 dniu po wystąpieniu owulacji. Jeśli implantacja zarodka się powiedzie, to w ciągu kolejnych 2-3 dni wzrasta beta HCG, najpierw wykrywalna jest we krwi (wyższe stężenie), potem w moczu. Dlatego zaleca się testować dopiero w dniu spodziewanej miesiączki. 🤷🏻‍♀️

Jestem w podobnej sytuacji jak Twoja, okres mam dostać 18.08, a dzisiejszy test negatywny.
 
reklama
Do góry