reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Badania, Wizyty, USG :)

Mry ja nie wiem czy ktoś Ciebie kochana tutaj ocenił. Myślę, że każdy wyraził swoje zdanie i jeżeli to Cie w jakiś sposób dotknęło to nie było to zamierzone. Jak widzisz każdy ma różne zdanie i czasem takie przeczytanie wypowiedzi innych może pomóc podjąć ci jakąś decyzję.
Obojętnie co postanowicie z mężem ma być komfortowe dla was i my tutaj na forum będziemy Cię wspierać ;)
 
reklama
Mry nikt tu cię nie ocenia. To tak trudna decyzja że sama nie wiem co bym zrobiła a jednak to decyzja na całe życie. Pogadaj z lekarzem. Mam nadzieję że dalsze badania rozwieją wszelkie wątpliwości i dzidzuś będzie zdrowy bo szanse mimo wszystko ma spore. Zobacz jo79 miała już mieć usuwaną ciąże a jednak okazało się ze maluch ma się dobrze. Liczymy że to będzie taki nasz koleiny czerwcowy cud. Buziaki i pamiętaj że to wasze życie i nic nam do tego. Jesteśmy po to żeby się wspierać a nie oceniać. Ja jednak cały czas liczę że będzie dobrze :)
 
Mry nikt nie ocenia tak jak pisałam nikt nawet nie ma prawa to naprawdę trudna decyzja i my będziemy cię tylko wspierać ale ja myśle ze jeszcze za wcześnie dziecię może być zdrowe i tego ci życzę z całego serca i trzymam kciuki :*
 
Mry, ja też mogę tylko podpisać się pod słowami moich przedmówczyń- bo to miałam właśnie na myśli, nikt nie powinien nikogo oceniać w tak trudnych sytuacjach.
Trzymaj się. A my trzymamy za Was kciuki z całych sił!
 
Mry trzymam kciuki za Was i za kazda decyzja jaka podejmiecie. Ja mam 35 lat i moj maluch mial przeziernosc 1.9 troche panikowalam i zrobilam papa i jest ok. Moja przyjaciolka miala przeziernosc 1.6 i papa wyszla jej zle, nastraszyli ja lekarze ze dzidzia ma za krotka kosc udowa... zrobila amniopunkcje i dzidzia zdrowa jest! Mry to tylko statystyki sa. Ja od poczatku wiedzialam co zrobie jesli bedzie cos nie tak. Musisz sie uspokoic i porozmawiac z partnerem o amnio. Bylam z moja przyjaciolka podczas tego badania jako wsparcie i tlumacz. 2 kumpela miala to badanie z bliznietami i tez wszystko bylo ok. Powiem Ci ze ja bym poszla na to badanie choc mam zagrozona ciaze i jestem na heparynie. Wolalabym wiedziec niz zyc w nerwach. Przepraszam jesli cos powiem nie tak ale tule Cie i mam nadzieje ze dzidzia jest zdrowa. Duzo spokoju ducha dla Ciebie.
 
Mry serce mi zamarlo jak przeczytalam o wyniku testu :(
jestem z Toba mysla i modlitwa! Trzymaj sie cieplutko i staraj sie odganiac od siebie czarne mysli. Powtorze, za dziewczynami to tylko statystyka, z ktorej wynika ze jedno dziecko na 302 z takim wyniekiem urodzi sie chore. Mysl Kochana pozytywnie! Staraj sie dla swojej starszej coreczki szybko sie pozbierac i na spokojnie ulozyc sobie razem z partnerem jakis plan dzilania. Ja bym chyba poszla w strone badan nieinwazyjnych, bez wzgledu na Twoja ostateczna decyzje sa one bezpieczne dla dzidzi a daja 99% pewnosci. Potem moze sie okazac ze nie musisz stawac przed zadna miazdzaca decyzja, wiec do tego czasu postaraj sie nie zadreczac. Wiem ze latwo mowic, ale pamietaj ze wszystkie tutaj jestesmy z Toba i mocno trzymamy za Was kciuki. Buziak :*
 
Mry - poczytaj sobie na tym forum w wątku chyba o amniopunkcji, tak jedna dziewczyna pisała, że chyba miała prawdopodobieństwo mniejsze niż 1:100, a dzieciątko zdrowe się urodziło. Wierzę, że i u Ciebie będzie podobnie.
A tak jak dziewczyny pisały - stres tylko zaszkodzi.
 
Dziękuję Dziewczyny. Czuje Wasze mocne wsparcie. Jedna wypowiedź mnie ukula. Ale chyba jestem nadwrażliwa.. oczywiście czuje Wasza dobra energię. Dziękuję.
Czuje Sue trochę lepiej. Przespalam się. Wyjdę x domu,skoro już chodzić mogę i trochę odbiega myślami.
W poniedziałek mam wizytę u mojej gin. A potem zobaczymy. Nie wiem nic.

Dziękuję Wam
 
reklama
Mry zawsze się znajdzie ktoś kto będzie oceniał i będzie wiedział lepiej od Ciebie. Ale przecież to nie on urodzi i będzie wychowywał więc w ogóle nie ma co sobie brać do serca (a chyba wiem o którą wypowiedź Ci chodzi).

Ale i tak najważniejsze jest to co już dziewczyny pisały: ta statystyka wcale nie jest zła a nifty jest bardzo dobrym pomysłem.
 
Do góry