reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Badania, Wizyty, USG :)

Mry to obgadaj z mężem czy robić amniopunkcję. Wtedy będziecie więcej wiedzieć. Nie pewność zabija. Pamiętaj że mimo wszystko 301 dzieci zdrowych na jedno chore to i tak spora szansa.
 
reklama
Mry pogadaj dokładnie z lekarzem który robił usg genetyczne u nas jak było do dobre to nie kazali robić testów papa i pamiętaj to tylko statystyka to nie znaczy ze twoje dziecko jest chore życzę siły i trzymam kciuki ze żeby wszystko było dobrze
 
Mry trzymaj się mocno babo. Ja twierdzę że lepiej wiedzieć, szkoda nerwów. Łatwiej ułożyć sobie wszystko w głowie. To prawdopodobieństwo wcale nie jest takie wielkie. Głowa do góry, bierz chłopa za rękę i do lekarza.
 
Mry moze badanie Nifty? Jest bezinwazyjne i daje pewnosc na 99%. Tak wogole w moim wieku srednia to 1:300 i to nic nie oznacza. To jest tylko statystyka. Jezeli usg dobrze wyszlo to juz najwazniejsze.
 
Mry bardzo mi przykro, że musisz przechodzić przez ten stres. Na usg kość nosowa była?? a powiedz mi kość udowa też miała dobry wymiar?? bo to też jest ważne jeżeli chodzi o tą wadę. Kochana to jeszcze nie wyrok, wiem przez co przechodzisz :*:*:*

A ile Ty masz lat?? Bo nie mogę znaleźć a to też jest ważne, bo im kobieta starsza tym gorsze wyniki pappa bo to bardziej statystyka jest, także szybciutko proszę się przyznać do wieku.
 
Mry wlasnie chciałam pisać o teście niffy ale happy już napisała troszke kosztuje ale warto jest bezinwazyjny i bardzo pewny ale najlepiej pogadaj z lekarzem
 
czesć pkowalska :* Jak głowa dzisiaj boli czy na razie spokój??

Tak można robić test Nifty, ale teraz ważna sprawa co chcemy później zrobić czy robimy to dla naszej informacji czy chcemy poddać się zabiegowi. Bo niestety Nifty nic nam nie da, oczywiście żeby móc podjąć wiadomo jaką decyzję tylko amniopunkcję biorą pod uwagę.
 
To tylko statystyka... Amniopunkcja może skończyć się poronieniem, u niektórych dziewczyn co tu się kiedyś udzielały na forum tak się skończyło, po co ryzykować? I tak jak słusznie napisała Paulina - po co Ci ta wiedza?
 
reklama
Mry bardzo Ci współczuje . Ale tak jak kolezanka mowia .. Jest duza szansa ze bedzie zdrowe.. Ja nie wiem ze zdecydowałbym sie na 2 badanie ze względu na duże ryzyko poronienia .. A Takie badanie nie spowoduje ze będziesz sie mniej stresować ... Będziesz jeszcze gorzej przezywać jeśli wyjdzie ze cos jest nie tak ... I tak złe i tak zle.. To badanie ja mam dopiero w środę . Mam nadzieje ze wszystko sie uda
 
Do góry