reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Badania, Wizyty, USG :)

Jestem już po usg prenatalnym :)
Wyniki krwi za tydzień.
Generalnie maluszek ma 6 cm, nic niepokojącego w usg nie widać. Jedyne co to serduszko bije zbyt szybko, średnio wyszło 175 uderzeń a nie powinno przekraczać 160. Martwi mnie to. Myślałam że może to wina mojego stresu ale lekarz stwierdziła że aż taki wzrost to niemożliwe :( momentami było ponad 180.
Dzięki za kciuki dziewczyny :)
P.S. widziałam marcheweczkę między nogami :)
 

Załączniki

  • 1448980844068.jpg
    1448980844068.jpg
    23,8 KB · Wyświetleń: 66
reklama
Gabi, a co lekarz mówił o tym serduszku?
Gratuluję synka- jeśli dobrze zrozumiałam, to chłopiec, tak? :-)
 
Trudno powiedzieć jaki może być powód, możliwe że jeśli sytuacja się nie unormuje to trzeba będzie echo serca dziecka robić. Pytałam czy mój stres może mieć taki wpływ na jego tętno, powiedziała że nie aż tak bardzo. Zobaczę co moja pani doktor na to powie bo ta nie była szczególnie wylewna. Ale trzeba przyznać że sprzęt do prenatalnych nieporównywalnie lepszy od zwykłego usg.
Bardzo się cieszę że chłopiec o ile to się potem potwierdzi. Mam 10 letnią córkę :)
 
Kamisia Trzymaj sie cieplutko!

Judy, Franca sliczne zdjecia dzieciaczkow :-D

Ja mam prenatalne juz niedlugo bo w przyszly poniedzialek. Nie moge sie doczekac. Chociaz tez lekko denerwuje sie czy wszystko jest w porzadku. Po badaniach chce nareszcie rodzicom powiedziec. Ostatnio wysylam im skypem albo na Fb zdjecia od szyi w gore :-p.. zeby brzucha nie odkryli ;-). Ja pewnie plec poznam przez swietami 22.12. W przyszlym tygodniu bede dopiero w niepelnym 13 tygodniu.

G.abi Wszystko bedzie dobrze! Gratuluje synka! :-)
 
To ja byłam w 13 skończonym i nic nie widzieli. Powiedzieli że dopiero za tydzien najwcześniej . Dowiem się 14.01 bo wtedy mam drugie badanie. Poczekam, co za różnica pokocham jak swoje ;)
 
reklama
Do góry