reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Antykoncepcja...

reklama
Szkoda mi Was dziewczyny, że tak się krzywdzicie... Po śmierci dopiero zrozumiecie co miałam na myśli, ale to będzie za bardzo bolało... i wtedy przypomnicie sobie jak ja Was uprzedzałam :((( Smutno mi, że tak krzywdzicie niewinne dusze, które nie mogą iść do nieba!!!
 
ja byłam u swego ginekologa i też mi proponował spirale. chciałam implant ale odradził mi i powiedział ze 80procent kobiet po 3-4m. go ściąga. mają problemy z miesiączką trawa nawet 14dni i bardzo się po nim tyje:szok: że to za drogi gips żeby se go wkładać na taki okres.powiedział że spirala DOBRZE ZAŁOŻONA nie dopuści do zapłodnienia że jest bezpieczna.szybka akcja z jej założeniem i mały koszt.na polskie około 250zł.
 
Szkoda mi Was dziewczyny, że tak się krzywdzicie... Po śmierci dopiero zrozumiecie co miałam na myśli, ale to będzie za bardzo bolało... i wtedy przypomnicie sobie jak ja Was uprzedzałam :((( Smutno mi, że tak krzywdzicie niewinne dusze, które nie mogą iść do nieba!!!
to nie jest Twoja sprawa jak kobiety chcą się zabezpieczyć.i nie powołuj się na Boga i niebo.Nie jesteś od krytykowania NAS nikt Ci do tego nie dał pozwolenia.
martw się o siebie i swoją niewinną duszę.Ty uważasz że inne zabezpieczenia są lepsze???nie groznie dla obu stron jeżeli tak to się mylisz.ja nie mam zamiaru Cie tu oceniać, bluzgać ale jak nie interesuje Cie taki rodzaj zabezpieczenia i masz jakies przykre doświadczenia to swoje zdanie wypowiedz inaczej a jak nie umiesz to tu NIE ZAGLĄDAJ!
 
:szok::szok::szok:masakra!!! Wiadomo, że kościół jest przeciwko antykoncepcji jaka by nie była, bo to morderstwo...nasłuchałam się tego od babć i innych nakręconych....rzeczywistośc jest jednak inna. Z pewnością anetusia na pamięć zna nr. konta pewnego radia;-) jestem przerażona wypowiedzią....
 
Szkoda mi Was dziewczyny, że tak się krzywdzicie... Po śmierci dopiero zrozumiecie co miałam na myśli, ale to będzie za bardzo bolało... i wtedy przypomnicie sobie jak ja Was uprzedzałam :((( Smutno mi, że tak krzywdzicie niewinne dusze, które nie mogą iść do nieba!!!

Skad wiesz co jest po smierci?:shocked2:
Jak juz umrzemy to napewno nie bedziemy wspominac Ciebie!
Skad wiesz ze te biedne duszyczki nie ida do nieba? Moim zadniem nawet jezeli zajdziesz w ciaze i samoistnie sie poroni to ta mala duszyczka idzie do nieba, czemu nie? przeciez jest niewinna!

Dziewczyny ja kiedys slyszalam o takiej jednej agentce z kiosku ruchu ktora przebijala prezerwatywy! Bo to przeciwko kosciolowi uprawiac sex! nawiedzona baba- to dopiero ile istnien musiala unieszczesliwic!!!! i co potem nie kochanie, nie chciane dzieci albo porzucone? ciekawe co lepsze wtedy. :no::no::no:
 
dziewczyny,chcę po drugiej ciąży założyć spirale bo słyszałam ze to jest najlepsze :) czy wy jestreście tego samego zdania??
Ile to kosztuje i na ile jest czasu?? czy boli zakładanie?? czy to puzniej się ściąga?? Bardzo proszę was o wasze opinie :)


Błagam Was na wszytsko NIE ZAKŁADAJCIE SPIRALI!!!
PRZY SPIRALI DOCHODZI DO ZAPŁODNIENIA I DZIECKO NIE MA SIĘ GDZIE ZAGNIEŹDZIĆ, BO SPIRALA BLOKUJE I OBUMIERA A TO JEST JUŻ MORDERSTWO WŁASNEGO DZIECKA!!! POCZYTAJCIE GDZIEŚ O TYM NP TUTAJ: KAFETERIA - SPIRALA - DO OSB WIERZCYCH!!! - Forum dla kobiet

MOJE DROGIE NIE ŻYCZĘ WAM ŹLE, CHCIAŁABYM, ŻEBY KAŻDA Z WAS BYŁA SZCZĘŚLIWA. PRZECIEŻ BÓG NAS STWORZYŁ, DAŁ NAM MOŻLIWOŚĆ DO ORGAZMU, ALE NIE MOŻNA TEGO NADUŻYWAĆ ZE WZGLĘDU NA EGOISTYCZNOŚC NASZĄ LUB PARTNERÓW. LEPIEJ BYŁOBY GDYŚMY WSZYTSKIE ZNAŁY SWOJE ORGANIZMY I WIEDZIAŁY KIEDY SĄ DNI PŁODNE I TRZEBA UWAŻAĆ, A KIEDY MOŻNA, TO NIE JEST TRUDNE PRZECIEŻ - WYSTARCZY TROCHĘ WIEDZY I ZAOBSERWOWANIA SIEBIE.
 
skad wiesz co jest po smierci?:shocked2:
Jak juz umrzemy to napewno nie bedziemy wspominac ciebie!
Skad wiesz ze te biedne duszyczki nie ida do nieba? Moim zadniem nawet jezeli zajdziesz w ciaze i samoistnie sie poroni to ta mala duszyczka idzie do nieba, czemu nie? Przeciez jest niewinna!

Dziewczyny ja kiedys slyszalam o takiej jednej agentce z kiosku ruchu ktora przebijala prezerwatywy! Bo to przeciwko kosciolowi uprawiac sex! Nawiedzona baba- to dopiero ile istnien musiala unieszczesliwic!!!! I co potem nie kochanie, nie chciane dzieci albo porzucone? Ciekawe co lepsze wtedy. :no::no::no:


moja droga,
oczywiście każdy z nas będzie inaczej oceniany w niebie, ale szkoda, że nigdy nawet nie tknęłaś pisma świętego w którym masz na wszystko odpowiedź i stąd biorą się te wszytskie wypowiedźi przez diałba ale waszymi ustami wypowiadane za co kiedyś odpowiecie. Prosze was tylko o to, żebyście pamiętały co tu do was piszę i za nic, ale za nic nie zakładały spirali, bo gorzko tego pożałujecie!
piszę to do was nie dlatego, że mam taki kaprys - zwyczajnie nigdzie się nie wypowiadam, ale tutaj boli mnie to, że nie jesteście tego świadome co czynicie i nie chę byście się krzywdziły, bo was wszystkie bardzo kocham, pomimo, że się nie znamy.
 
reklama
moja droga,
oczywiście każdy z nas będzie inaczej oceniany w niebie, ale szkoda, że nigdy nawet nie tknęłaś pisma świętego w którym masz na wszystko odpowiedź i stąd biorą się te wszytskie wypowiedźi przez diałba ale waszymi ustami wypowiadane za co kiedyś odpowiecie. Prosze was tylko o to, żebyście pamiętały co tu do was piszę i za nic, ale za nic nie zakładały spirali, bo gorzko tego pożałujecie!
piszę to do was nie dlatego, że mam taki kaprys - zwyczajnie nigdzie się nie wypowiadam, ale tutaj boli mnie to, że nie jesteście tego świadome co czynicie i nie chę byście się krzywdziły, bo was wszystkie bardzo kocham, pomimo, że się nie znamy.

a skąd ty możesz wiedzieć kto czytał biblie a kto nie???:eek:
doveinred skoro diabeł przez ciebie przemawia radziłabym egzorcyste:-D:-D:-D
taaaa straszna krzywda nam się stanie tak tak nie czyńcie tego i rodźcie dzieci na potęgę hehehe
 
Do góry