reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Antykoncepcja...

Witam ja mam założoną wkładkę Mirena od 3 miesięcy, na początku było ciężko bo zle się czułam ale teraz już jest dobrze nie mam żadnych dolegliwości, a jaki komfort psychiczny podczas seksu.
Jestem zadowolona, polecam Mirenę..
 
reklama
Mam pytanie.
Mam 16 lat i mam zamiar zacząć współżyć z moim chłopakiem z którym jestem od ponad roku. Chciałabym wiedzieć czy są przeciwwskazania do brania tabletek antykonc. w moim wieku bo jeśli nie będziemy mieli dobrego zabezpieczenia to z seksu wogole rezygnujemy narazie więc moze jakieś inne porady co do dobrego zabezpieczenia ?
Z góry bardzo dziękuje za pomoc ;* !
 
Mam pytanie.
Mam 16 lat i mam zamiar zacząć współżyć z moim chłopakiem z którym jestem od ponad roku. Chciałabym wiedzieć czy są przeciwwskazania do brania tabletek antykonc. w moim wieku bo jeśli nie będziemy mieli dobrego zabezpieczenia to z seksu wogole rezygnujemy narazie więc moze jakieś inne porady co do dobrego zabezpieczenia ?
Z góry bardzo dziękuje za pomoc ;* !
Kochana, idź do ginekologa i zapytaj. przeciez na tabletki i tak potrzebujesz recepty. Niech sie wypowie jako specjalista i dobierze Ci względnie jakieś tabletki.
 
Mam pytanie.
Mam 16 lat i mam zamiar zacząć współżyć z moim chłopakiem z którym jestem od ponad roku. Chciałabym wiedzieć czy są przeciwwskazania do brania tabletek antykonc. w moim wieku bo jeśli nie będziemy mieli dobrego zabezpieczenia to z seksu wogole rezygnujemy narazie więc moze jakieś inne porady co do dobrego zabezpieczenia ?
Z góry bardzo dziękuje za pomoc ;* !
Uważam, że na tabletki antykoncepcyjne mogłaby się zdecydować kobieta u której dojrzewanie płciowe się zakończyło - czyli około 18-20 roku życia. Tabletki antykoncepcyjne to hormony, które w dużej mierze mogą wpłynąć na to, czy w przyszłości nie będziesz miała problemów z zajściem w ciążę. Szczerze to zachęcałabym cię do podjęcia samoobserwacji swojego cyklu - wtedy możesz dobrze poznać swoją płodność - dni kiedy jesteś płodna a kiedy nie. Ja tak uważam. Jeśli jesteś ciekawa jak to wygląda, to kliknij w różową ikonkę 28 dni w mojej sygnaturze - tam pojawią ci się moje obserwacje z cykli. Chętnie pomogę w interpretacji twoich obserwacji - jeśli się na takie zdecydujesz.
A tak w ogóle, to wiem, że to może raczej mało prawdopodobne, ale zachęcałabym do wstrzemięźliwości jednak - w twoim wieku jeszcze wiele może się zmienić;-) chłopak również.
 
cześć, ja je brałam okrągły rok, czułam sie po nich bardzo dobrze, nie miałąm żadnych problemów, cena też oki jeżeli będziesz miała jakieś konkretne pytania to odpowiem;-)
mi lekarz powiedział że to dla kobiet karmiących piersią w instrukcji też tak jest, czy ty nadal karmisz?? no i je sie bierze bez przerwy, co za tym idzie nie miesiaczkujesz
 
Ostatnia edycja:
Tak ja nadal karmie piersia i jeszcze niemiałam miesiaczki,juz dosc długo,i tez dlatego mi je pani doktor przypisal;a.
A i mam pytanie po której tabletce bede w pełni zabezpieczona??
 
Witam wszytskie Panie. Zacznijmy od tego, że spirala bywa zawodna a zarazem bardzo niebezpieczna!!! Moja ciocia nosiłą spiralę, jednakże nie uchroniło ją to przed zajściem w ciążę. W takim przypadku, spirali nie można wyciągać i dziecko musi koło niej rosnąć co jest niebezpieczne dla obu stron. Poza przy spirali DOCHODZI DO ZAPŁODNIENIA I DZIECKO OBUBIERA BO NIE MA SIĘ GDZIE ZAGNIEŹDZIĆ!!! Jeżeli chcecie nosić w sobie cmentarzysko i czuć się fatalnie ( nawet nie wiedząc o tym) to prosze bardzo, ale to jest morderstwo. Znacie książkę "Trafiona przez piorun" - Gloria Polo z Kolumbii?? Przeczytajcie ją, są tam informacje na temat noszenia spirali a konsekwencji w niebie przed Bogiem. Niebo drży za każdą dokonywaną aborcję, a diabły wychodzą z piekieł za każdą niewinnie przelaną krew i wkrótce będzie na ziemii ciemno od tych złowrogich istot!
 
reklama
Do góry