reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Alergia od A do Z.....

Cicho, glucho, czemu?

Ja mam pytanie czy dieta mamy z AZS karmiaca piersia dziecko z AZS bedzie rozna od diety dziecka alergicznego jedzacego juz inne produkty a nie samo mleko mamy?

W pp zaczne sie zaglebiac dopiero po otrzymaniu i przeczytaniu ksiazek.
 
reklama
ktos tu wspomniał o badaniach na sielskiej, możecie coś dokładniej napisać, gdzie za ile i jak? Moja siostra pilnie potrzebuje do swojej córeczki.
 
Trzeba ożywić ten wątek:tak:

brzoza

kwitnie marzec - maj

reakcje alergiczne częste po zjedzeniu jabłka, gruszki, kiwi, czereśni, marchwi, selera, pomidora, curry, rzadsze po zjedzeniu śliwki, banana, mango, brzoskwini, pomarańczy, soi, papryki, pieprzu, kminku, kolendry, orzechów, migdałów

leszczyna

kwitnie styczeń -kwiecień

reakcje alergiczne mogą się pojawić po zjedzeniu orzechów

trawy i zboża

kwitnie maj - październik

reakcje alergiczne częste po zjedzeniu kiwi, pomidora, mąki żytniej i pszennej rzadsze po zjedzeniu... jabłka, gruszki, śliwki, brzoskwini, pomarańczy, melona, arbuza, selera, cebuli, fasoli, zielonego groszku, ryżu ... lub kontakcie z lateksem

bylica

kwitnie lipiec - październik

reakcje alergiczne częste po zjedzeniu marchwi, selera, pietruszki, szczypiorku, anyżu, curry rzadsze po zjedzeniu... jabłka, gruszki, śliwki, brzoskwini, kiwi, banana, mango, grochu, pomidora, kopru, papryki, pieprzu, kminku, kolendry, orzechów ... lub kontakcie z lateksem

sierść kota

reakcje alergiczne mogą wystąpić po zjedzeniu mięsa wieprzowego

białko kurze

reakcje alergiczne mogą się pojawić po kontakcie z piórami i pierzem

lateks

reakcje alergiczne mogą wystąpić po zjedzeniu banana, kiwi, awokado

roztocza

reakcje alergiczne możliwe po zjedzeniu mięczaków (małże, ślimaki) i skorupiaków (krewetki, homary)
 
reklama
na-tuska tak jak Guziczek napisała plus chodziłam do sklepu dla dzieci bezglutenowych i bezmlecznych i tam kupowałam ciasteczka - fakt drogie niestety ale i tak przeciesz całej paczki niedajesz tylko pare ciasteczek
 
Do góry