reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Alergia i problemy z nią związane

reklama
Przemek dostał dziś swój pierwszy list,na niego adresowany ;-) Zaproszenie do szpitala na oddział alergologii 1 dnia :-) Nareszcie... Czekamy od początku maja. Tyle że termin mamy wyznaczony dopiero na 28 października, myślałam że trochę szybciej będzie, no ale dobrze że w ogóle coś wyznaczyli, bo myślałam, że już się nie doczekamy.

U nas ogólnie od jakiś 2 dni poprawa skóry, ale znowu mały je tylko mleko. Już sama nie wiem czy próbowac z jakimś jedzeniem, czy olać sprawę. Bo pewnie znowu go wysypie. Może niech się wygoi ta skóra trochę.
 
NICE super wieśći! Może rzeczywiście poczekaj, az skóra sie trochę zregeneruje... no i mam nadzieję, że po tej wizycie w szpitalu w końcu się czegos dowiecie!
ELWIRKA oby Oli w końcu pozbyła się tego dziadostwa.

u nas sinusoidalnie niestety.
 
nice, no nareszcie, lepiej późno niż wcale :) Do października szybko zleci a może tam coś ciekawego wymyślą, napewno mają większe doświadczenie niż lekarze w przychodni!

elwirka, przykro mi, trzymam kciuki za wizyte!


U nas niby ok, ale strasznie długo schodzi to co się pojawiło po jabłku i ciężko mi testować nowe rzeczy więc jak zwykle jedziemy na tym samym ... chociaż dzisiaj zaszalałam i dałam Ptyśkowi słoiczek po 11 m-cu taki z fasolką, tak mi się wydaje że to nie jest uczulające, więc mam nadzieje że bedzie ok. Ale gdzie tu myśleć jeszcze o jajku, pomidorze, glutenie :///
 
NICE cieszę się, że jest trochę lepiej i cieszę się, że dostaliście w końcu list (Pudzianek pierwszy dostał jakoś na wiosnę, z CZD)
ELWIRKA współczuję :-(
MAKUC trzymam za Was kciuki!
ROXANNKA za Was też! jakoś nie skojarzyłam, że Wy jeszcze bez glutenu :-/

ja dzisiaj podałam całe jajko pierwszy raz, bo wcześniej tylko żółtko i po mału będziemy próbować z przetworami mlecznymi, a nóż się uda...
 
Ostatnia edycja:
Nice no jakas dobra wiadomość wreszcie,myślę że tam Wam wreszcie pomogą i wybadają od jakiego paskudztwa ta alergia

Elwirka:-( oby wizyta u dermatologa coś pomogła

Natolin no to kciuki za jajko trzymamy

Makuc,Roxanka ;-*****

A powiem Wam dziewczyny że ja się boje już tego okresu jesienno-zimowego bo gdzieś czytałam że niby w tym czasie alergia się zaostrza.
A u nas dobrze.tak się cieszę.Jem już dosłownie wszystko,odbijam sobie słodycze z tych kilku m-cy,nie piłam tylko mleka czystego.Są takie dni że jak za dużo zaszaleje to dłonie boryskowi robią się szorstkie a tak poza tym gites;-)
 
reklama
nice super , że w koncu wyznaczyli Wam ten termin!!!!dowiesz się tam więcej o zdrowiu Przemusia, niż dotychczas. No i Napewno jakieś testy wykonają na alergię;-)
Renata podziwiam Cię i jednocześnie zazdroszczę, że jeszcze karmisz. :tak:
Roxi, a kiedy wprowadzacie gluten?po roczku? my jemy ta fasolkę po 11mcu już dawno i Happy nawet też ją podawała, i raczej nie uczula,bo jest z "bezpiecznych" składników to danie.
Nat trzymam kciuki za jajo , aby było wszystko ok. A jak kanapeczki? smakowały Pudziankowi
Elwirka to nieciekawie, że znów się sączy ta ropa

u nas narazie ładna i gładka skóra, to chyba tyle z nowości.



a u nas narazie ok
 
Do góry