reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

ADOPCJA- pary starające się o adopcję wczoraj i dziś.

reklama
Jestem jestem. Dostalismy liste dokumentow do zalatwienia. Odlonie wrazenia bardzo pozytywne. Pani psycholog baaardzo mila. Nie wiem kiedy minela godzina rozmowy

Wysłane z mojego Regent 7 przy użyciu Tapatalka
 
hey,

byliśmy dziś na testach. mam mieszane uczucia. pewnie jestem przewrażliwiona dlatego oddycham głęboko i biorę na luz. teraz miesiąc czekania, bo końcem lutego początkiem marca będzie wizyta domowa.
także znowu temat na bok na chwilę...
 
reklama
Magda, przykro mi, że masz takie dziwne wrażenia z wizyty w OA... Widziałam, ze na "inseminacji" pisałaś trochę, rzeczywiście z tymi terminami w ośrodku bywa ciężko. U nas jakoś udawało się dużo spotkań umówić tak, ze zdążaliśmy po pracy, właściwie najczęściej musieliśmy się trochę zwalniać, ale to zawsze nie cały dzień urlopu. No ale było o tyle łatwo, że i u mnie, i u M. w zakładach pracy wiedzą, że staramy się o adopcję więc po prostu mówiliśmy prawdę.
Tak swoją drogą to pamiętam, że ja po testach też wyszła kompletnie wykończona... A jeśli chodzi o wizytę w domu to musieliśmy sami jechać po pracownika ośrodka i potem go odwieźć - 50 km w jedną stronę :)
 
Ostatnia edycja:
Do góry