reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

ADOPCJA- pary starające się o adopcję wczoraj i dziś.

KasiaMarysia ja brałam clo przed ostatnim ivf, nie wiem dlaczego pytasz? jeśli chcesz wiedzieć jak działał to na każdą kobietę działa inaczej, mi wyprodukował jakieś komórki, miałam po nim lekkie zaburzenia widzenia, ale poza tym czułam się całkiem ok.

Quenn będę zaglądała w oczekiwaniu na Twoją relację. bardzo jestem ciekawa:-) powodzenia
 
reklama
Queen trzymamy kciuki za Was :) Jak to mówią : pierwsze koty za płoty ;);-)

Madziu pytam, bo ja biorę w tym cs. Pogorszenie wzroku też czuję, myślałam że to od monitora, ale przeczytałam w ulotce, że to skutek uboczny.
 
witajcie w ten piękny słoneczny dzień:tak:
Queen,za Ciebie kciuki zaciśnięte!!i nic sie nie stresuj,wszystko będzie dobrze,a juz "pierwsze koty za płoty"będą za Wami!!,oczywiście relacja jak najbardziej być musi:tak:
KasiaMarysia,dziekuje za wyjaśnienia co do suwaczka;-),zaraz będę coś kombinowała hi hi...ja też mam problem ze wzrokiem,..w styczniu miałąm badania okresowa i nic nie mogłam przeczytac,żadnej z tych małych literek,i musze koniecznie iśc na konkretne badanie wzroku,ale wiecie jak to jest...zawsze coś "wyskoczy" i tak od stycznia już schodzi:shocked2:,ale musze sie za to zabrać,bo to nie żarty...bo nawet wieczorem jak jade autem,to jest masakra jakaś,po prostu az strach jechać,bo wszystko sie rozmywa:-(
Magda,tak pytam o te dokumentację,bo jak my byliśmy ostatnio na rozmowie z tą psycholog to ja tez zapytałam kiedy nalezy kompletowac dokumenty??,a pani nam powiedziała,że napewno nie teraz!!!:no:...oni nam powiedza kiedy należy zaczac kompletować,ze jak np.w styczniu zaczniemy kurs,to oni w listopadzie dzwonia i móia,że na stycznia mamy miec komplet dokumentów,powiedziałą,że niektóre dokumenty,np.o stanie zdrowia,sa "ważne",tylko 2 mc.....wiec nie ma sensu tego teraz robić....także my narazie nie kompletujemy nic,czekamy do czasu az będziemy wiedzieli kiedy kurs,a jak informuja 2 mc.przed kursem o dokumentach,to na spokojnie się zdąży to zrobić.W sumie az tak bardzooo dużo tego nie ma!!.Całe szczęście,że o stanie zdrowia psychicznego zaswiadczenie nam nie jest potrzebne!!bo 200 złotych dać!!to jest po prostu chore...No ale w każdym ośrodku mają swoje zasady i wymagania co do dokumentów i zaświadczen,wiec tak z ciekawosci wczoraj spytałam....
Ja już po obiedzie.Meżu w pracy do godziny 18....
Ja wieczorkiem jade do żony kuzyna na pazurki;-)
 
Kurcze KasiaMarysia...nie chodziło mi o suwaczka,pomyliłam sie:zawstydzona/y:...chodzi mi o daty ważne,informacje aby nap[isac...o tak jak Magda ma lub Queen:tak:
Help:)
 
Kejta, no my z zaświadczeniami od lekarza czekamy jeszcze, ale ja jestem taka że lubię wszystko wiedzieć wcześniej, gdzie co i jak załatwić dlatego już wiem. ale na stronie OA mamy dok tj oświadczenia o władzy rodzicielskiej, o przetwarzaniu danych, czy leczeniu odwykowym, no to wypełniliśmy:-) zupełny akt ślubu też bo to nie zmienia się:-)


Kejta wejdź w panel użytkownika, a później po lewej stronie znajdź opcję "edytuj sygnaturę" i tak sobie wpisz co chcesz :-)
 
reklama
spróbuj jeszcze raz;-) panel użytkownika --> edytuj sygnaturę --> otworzy ci się okno takie jak do pisania wiadomości wpisz tekst i daj zapisz sygnaturę i napewno się uda
 
Do góry