reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ADOPCJA- pary starające się o adopcję wczoraj i dziś.

anuszka Franciszek to bardzo ładne imię :tak:

damqelle dzięki za przepis! No to już wiem jaki napstępny deser u nas będzie, mniam mniam. Nie mam jeno limonek, ale w przyszłym tygodniu kupię.
A sansewerie też uwielbiam!!!! Mam w domu dużo doniczek z nimi, nawet do roboty wywlekłam dwie, bo mi się kocą ;-) I u mnie tez kwitną, kilka razy w roku, tylko wkurzające są te lepkie kropelki kapiące z kwiatków.
Za późno już na wsadzanie cebul co nie? To się jakoś koło września - października robi. Zawsze prześpię kurcze.. a poza tym nie wiedziałam, że można pod korę wsadzać. No nic, za rok będę mądrzejsza.

Iszka, a to Wy jeszcze nie zaczęliście szkolenia??? Nie wiem czemu myślałam, że jesteście w trakcie. Czyli co? Składacie dopiero papiery? Macie jakieś indywidualne spotkania jeszcze przed warsztatami? Naprawdę, co ośrodek to inne zwyczaje. Myśmy nie mieli ani razu osobno, wszędzie razem ;-). No i niech Ci tej cierpliwości wystarczy aż do momentu kiedy zabierzecie malucha do domu, choć to czekanie nie jest łatwe, oj nie....

mama, smerfeta, zuzanka (??), Katinka, anuszka, damqelle, Iszka - całusy piątkowe :-D
 
reklama
hej Kobitki:)
A ja miałam mały wypadek z laptopem,zalałam go kawunia,no myslałam ze na zawał zejde,tak sie zestresowałam ...No i poszła kasa a miałam na oku taka fajną kiecke:(
Bez kompa jak bez reki a z telefonu znowu nie lubie wchodzic,wkurzam sie tylko takze miałąm dwu dniowy odwyk od internetu:-D
Dzisiaj zaliczyłam kosmetyczke to az mi lepiej ,poprawiłam sobie humor i czekam na ten TELEFON a on milczy jak zaklety:(:(!!!

POZDRAWIAM WAS WSZYSTKIE!!!
 
Katinka
No bez neta też mi ciężko
Ale ja jakoś daje radę z netem w tel.
A masz ściągniętą aplikację BB na tel?
Bo mi nawet wygodnie z nią na forum.
Przejrzyście czytelnie ale bez suwaczków

edit: 20:26

Wiadomość z ostatniej chwili, wszystkie 4komórki zapłodniły się :-)
Wzruszyłam się . . .
Mamy czterech muszkieterów :-D
 
Ostatnia edycja:
anuszka - no nic nie mowie zeby nie zapeszyc, ales sobie wywrozyla 4 chlopakow ;-)

celta - no ja od poczatku cos czulam w kosciach ze cos nas laczy ;-)
ja tez korzystam z aplikacji BB. Z komputerem niezbyt czesto sie widuje, a telefonu moge nadawac w pracy, z kuchni, kibelka czy piaskownicy. Dlatego nie mam tu polskich liter.
Pozdrawiam kobitki i zycze spokojnego i slonecznego weekendu :-*
 
anuszka SUPER! TO teraz co dalej? Dziś transfer wszystkich czterech?
Cały czas mocno trzymam kciuki &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& Trzymaj się.

Katinka, oj to strasznie dupowato z tym lapkiem! Bardzo współczuję... No ale czasami tak bywa - złośliwość przedmiotów martwych.
A jak Ci tam w ogóle? Jak z czekaniem, radzisz sobie jakoś? Ja dla poprawy nastroju chciałam dziś pospać do oporu. I efekt tego jest taki, że jestem wściekła, że tyle mi dnia umknęło ;-), normalnie nie dogodzisz babie, jak to mówią...

damqelle no coś w tym musi być :-D Całus!


No i gdzie to słońce? Wiatr przyszedł, przywlókł chmury za sobą i sobota taka szara..
Dobra, dopijam kawę i muszę dom jakoś ogarnąć, bo woła o pomstę do nieba, taki syf.. Miłego dnia!
 
Ostatnia edycja:
kawa wypita, pogoda za oknem tragiczna... może coś upiekę...

Celta u nas najpierw są spotkania indywidualne, testy, wizyta w domu, a później kurs. Całość strasznie długo trwa, ale co zrobić. Pocieszam się, że jak czas oczekiwania to mniej więcej 2 lata to nam już 5 miesiąc mija od czasu zgłoszenia.

Anuszka &&&&&&& za czwóreczkę

Katinka, Celta za szybki telefon

udanego weekendu
 
My już po, w domku :-D
na chwilę obecna cała pozostała trójka rozwija się dalej a jedno maleństwo jest już ze mną
Było miło i bardzo wesoło. Pan dr zupełnie inny niż kiedyś przy pierwszych wizytach.
Fajna atmosfera, mało ludzi przy sobocie to i personel szczęśliwy :-D
Jak będę na kompie to wrzuce zdjęcie zarodka bo dostałam od dr-a

edycja: godz:19:45

a to zdjęcie naszego maleństwa w 2-giej dobie

Zobacz załącznik 615181
 
Ostatnia edycja:
Hej Kobitki witam sie wieczorowa porą:)

ANUSZKA Trzymam &&&&& Kochana ,zdjecie super! Teraz bedzie tylko dobrze:):):)

CELTA A u mnie jesli chodzi o radzenie sobie z myslami o tym czasie co nam upływa na czekaniu na TEN tel to róznie bywa,staram sie nie myslec ,ojj ciezko mi z tym idzie ,ale próbuje wyluzowac i co i dzwoni do mnie kolezanka z kursu ze maja propozycje dzieciaczków,blizniaki..ufff az mi sie gorąco zrobiło,bo jednak sie cos rusza,no i oczywiscie tel miałam od kolezanki wieczorem to spac nie mogłam,normalnie 100 mysli na sekunde!!!Teraz jestem jej aniołem strózem takim co mysli o niej ,normalnie kłade sie spac z myslą o niej i z nia wstaje ,śmiała sie do mnie ze tez tak miała jak ja do niej dzwoniłam o naszym tel,ach te baby;-)
Także CELTA i do nas zadzwoni TEN tel :) Buziaki

ISZKA Ja tez piekłam ciacho,naszło mnie na Babke piaskową,ojj sie mężuś ucieszył:-D
Iszka Ale czas leci to juz 5 miechów,zleciało!

SMerfeta,Mama,Damqelle Pozdrowionka babeczki
 
reklama
witajcie ..
mieliśmy moją siostrę z mężem i córką od piatku w gościnie + praca wiec nie miałam jak wlecieć ..teraz po sniadanku pojechali (na Pomorze)

pogoda i u nas do bańki-grad,deszcz i wicher-cały "miły" pakiet :eek:


Anuszka
piękna fotka ;)))) niech sie trzymam niunia w maminym brzusiu :tak:
&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&!!!!!!

Katinka,Celta
&&&&&&&&&&&&& za telefon!! i będę trzymała aż w końcu zadzwoni.


Iszka,Damqelle,Smerfeta i reszta Gangu Olsena-trzymajcie się w ten dzień yyyyy słów brak jaki :-D
 
Do góry