reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ADOPCJA- pary starające się o adopcję wczoraj i dziś.

witam :-D

Kawa dopiero - bo mnie juz dzien sie rozkrecil :-D
mama - dzieki kochana, poszukam. Bedzie moze w rosmanie?

katinka co z tymi zebami? sztuczne to tez nie jest tak fajnie miec wiec szukaj dobrego specjalisty

anuszka - jak ma byc? dobrze bedzie:-D

smerfeta - maj tez piekny miesiac na zajscie w ciaze. A to juz za chwile

celta - co u ciebie????
 
reklama
Katinka
No nie zazdroszczę
Ja narazie mam spokój z zębami tfu tfu

Damaqelle
Musi być

Ja właśnie kończę kawę :-D
Druga mała będzie w pracy

Dziś się dowiedziałam że moja znajoma jest w ciąży:
"a tam z takim hiszpanem, wpadli, ale nie są razem, uciekła od niego. alimenty?pier.dole dam sobie radę!"
Dodam że ma już córkę 8letnią!

"Ojciec!?nie chce go znać! alimenty? pier.dole dam sobie radę"

Masakra
Uciekła z niemiec, z nieważnym dowodem, nie ma gdzie mieszkać, włamie się do mieszkania w którym jest zameldowana, do mieszkanie mamy która jest za granicą. Nie ma ubezpieczenia! A zaraz będzie rodzic!
Poza tym jej matka chce jej odebrać córkę, bo niby ona nie umie się nią opiekować. Ale sama miała trójkę dzieci, każde z innym!
Poprostu szok
Będzie pewnie ciąg dalszy telenoweli więc bądźcie w gotowości :-D
 
Ostatnia edycja:
cześć dziewczynki

Smerfeta - przytulam i będę jeszcze mocnej trzymać kciuki w maju :)

Katinka - leć do dentysty, ja wczoraj byłam na kontroli i 2 zęby musiałam zrobić :(

Mama - dzięki za radę w sprawie korektora, bo ja też poszukuję dobrego, jeszcze nie znalazłam idealnego pod oczy

Moja siostra przyjechała z moją chrześnicą więc w weekend mnie odwiedziły. Ale mała jest słodka. A ja muszę się uzbroić w cierpliwość, bo w marcu będziemy mieć dopiero 4 spotkanie w OA i może czegoś się dowiemy o sobie po testach. Nawet nie wiem czy oni nam coś powiedzą czy to tylko informacja na nich?

miłego dnia :)
 
Dziewczyny ja mam taki długi dzien dzisiaj ze szok,sniadanie po 4 jadłam to koło 10 znowu byłam głodna no to znowu zjadłam sniadanie:) Table działaja no to wsuwam ,bo jak puszcza to nawet pic nie moge:( bo boli jak szlag!!

DAMQELLE mam swojego stomatologa .no tyle co byłam w poniedziałek ,jak widze juz ten fotel to niedobrze mi sie robi..wrr

ANUSZKA ale historia ,no tak jak w telenoweli ,ale samo zycie...

ISZKA Powinni Wam powiedziec jak wyszliscie na testach,u nas to w sumie na samym koncu omawiali z nami jacy jestesmy...u mnie wyszła nad opiekuńczość i ze ja dominuje w związku,no i świeta prawda,ale jak moj emek cały dzien w pracy ,to kto ma to wszystko ogaraniac i decyzje podejmowac;-)

AAA tak przy okazji wątku to dziewczyny jak wypełnialiscie te testy to jakim wiekiem dziecka sie sugerowaliście???
 
heloł babeczki ;)
ja w pracy od 8.15 ..teraz usiadłam i z zimną kawą wlatuję ..


Damqellenie wiem czy w rosmanie mają Bour.na pewno mają w superfarmie :tak:to jest taka tubka jak jak błyszczyk do ust;-)


Iszka
bardzo proszę ,może ten bedzie Ci służył.


Anuszka
no niektóre osoby to odpowedziaaalne są :szok::sorry2:



Katinka
współczuje bólu zęba:baffled:


Smerfeta
&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& za maj !! :):)



mężny silny pan kurier przyniósł mi właśnie obraz :-D dzis bedzie już wisiał :cool2:
 
Mama
no to czekam na obiecane zdjęcie z sypialni

Ja nareszcie dwa dni wolnego
Jupi!
Jutro rano badanie krwi a po południu wizyta oraz usg. Zobaczymy co wyhodowałam :-)
 
No to dzisiaj pojde sprawdzic czy jest w naszej wioskowej naturze ten korektor. Maz mnie chyba zabije bo musze kupic jeszcze dwie farby do wlosow i jaka szminke. z tym tez mam problem bo od czasu jak awon zlikwidowal moj ulubiony odcien to nie moge znalesc fajnej szminki dla siebie.
Szkoda ze minely czasy kiedy nie trzeba sie bylo malowac :-(

Mama - dawaj zdjecie, no!!!

My na dzisiaj kupilysmy sobie ciasto z okazji dnia kobiet. Od rodzynka dostalysmy po zdrapce.
Wiec za pare chwil... kawa ;-)
 
Dzień kobiet w pracy tak?
Ja już po kawie i w drodze
Ciekawe czy mój małż chociaż goździka mi jutro wręczy
 
Cześć dziewczyny :-)
Wpadam donieść tylko, że żyję i jakoś leci do przodu. Nie doczekaliśmy się jeszcze telefonu i czas już baaaardzo mi się dłuży. Ogólnie niby wszystko gra, ale jakiś smutek siedzi we mnie i coraz mniej realne mi się wydaje, że dzieciaki wreszcie do nas trafią, choć zdrowy rozsądek mówi mi, że to już pewnie niedługo. W każdym razie czekanie nie jest moją mocną stroną... Niestety.
Nie doczytałam dokładnie co u Was, teraz w niedzielę będę mieć więcej czasu to obiecuję, że nadrobię!
W każdym razie smerfeta bardzo mi przykro, że się nie udało.... Ściskam Cię mocno i jak to mówią - jak Pan Bóg zamyka drzwi to otwiera okno.... I głęboko wierze, że ma dla Was dużo szczęścia.
Kochane laski! Buziaki w ten piątkowy ranek (no, może przedpołudnie w sumie...) i do sklikania niebawem.
 
reklama
Hej,hej:)
Witam sie kawunią:)
Pogoda paskudna u mnie ,aż nic sie nie chce..
A u mnie Dzen Kobiet bedzie tabletkowy,takze nawet piwka nie napije:(
MIłego dnia Wam zycze
 
Do góry