reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ADOPCJA- pary starające się o adopcję wczoraj i dziś.

ladny :-D ale to tez chyba ze zdjecia a nie malowany.
Maluje nie maluje, chcialabym, ale nie znajduje czasu. Pokaze ci jaki obraz na pewno zawisnie u mnie
uwielbiam to zdjecie :-D
 

Załączniki

  • 1394001565001.jpg
    1394001565001.jpg
    22,8 KB · Wyświetleń: 39
reklama
heloł :))


Damqelle
na ich stronie jest napisane ,że to malowane na płótnie ..dziś ma przyjść to się zobaczy ;-)

ładne to Twojego foto :tak:-pokazuje spokój i pasję .

kawę piłaś ?
ja właśnie zasiadłam ...podłoga schnie to ja na kompie:-p



miłego dnia..
 
no wiec kawa Drogie Panie.
Az zapachnialo :-D
Mama wez polec jakis fajny a niedrogi korektor pod oczy. Bylam wczoraj w rosmanie a ja tam zawsze przezywam dylematy bo tyle wszystkiego ze nie wiem co wybrac
 
Damqelle
polecam Ci korektor z Bourjois-healthy mix..one są małe o 10ml ,ale na długo wystarczy ..kosztuje 25 zł wiec nie majątek..
dobrze kryje i cienie pod oczami i naczynka i rumień..:tak:


Anuszka
dziękufka :)
u mnie juz jutro zawiśnie:-p jak skończymy ścianę w sypialni do pyknę foto.



miałam panią na masażu i regulacji brwi..za godzine mam hybrydowy..także wlatuję z kawą drugą dziś :sorry2:
 
Hejka!
Piękne obrazy pokazujecie :tak: U siebie mam tylko panoramę Wenecji (uwielbiam zdjęcia z Wenecji) i 'coś-niby-kwiat' namalowany z szablonu... Na coś więcej nie bardzo mam miejsce bo od lat naszą niby-sypialnie nie kończę bo to miał być pokój dziecka.
A co do dziecka - po naszego malucha możemy wrócić dopiero w maju bo muszę odczekać 2 mies po stymulacji... ale może i dobrze, niech organizm się zregeneruje. Szkoda jednak że kolejne święta będą bez dziecka
 
Smerfeta
Tak mi przykro.
Ale doczekasz się kochana.
Te nasze cierpienia zostaną wynagrodzone.pamiętaj!
Boziu mam coraz większe obawy co u nas będzie...
 
reklama
Hej kobitki:)
witam sie poranna kawką,nie spie juz od 4 ,bo oczywiście zeby dały o sobie znać:( no normalnie mam juz dośc ,ze tez człowiek nie mógł urodzic sie z proteza i tylko co roku cała wymienic..hihi

MIŁEGO DNIA BABECZKI
 
Do góry