reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ADOPCJA- pary starające się o adopcję wczoraj i dziś.

powitać :tak:


pyszne,chrupiące ..ciepłe bułki wciągnęłam:-p dobruchne to to :-D
domek ogarnięty ,zaraz ide kudły suszyć .


Damqelle
powodzenia w szukaniu korektora..max faktor tez kiedys miał fajny taki wykręcany ..ale nie wiem czy jeszcze mają :sorry2:
no ja na razie maluje tylko oczy...
obym jeszcze długo nie musiała kłaść podkładu bo nie lubię:nerd:


Anuszka
powodzenia na usg &&&&&&&&&&&&


Celta
no w końcu jesteś ..wiem ,że czekanie dobija ..ale my tu z Tobą czekamy i nam tez lekko nie jest :-D



a foty będą tylko na razie jesteśmy w połowie pracy wiec jeszcze trochę :sorry2: na razie kamień do połowy na ścianie i obraz wisi -dziś dalsza część prac jak mężul wróci z pracy a przed nami łikend to sie sporo popchnie :tak:


miłego i czasu na kawę życze !:)
 
reklama
Ja dzis spedzilam swieto jak na kobiete przystalo - czyli na szmacie :-D
Etat domowy juz zakonczony wiec zaraz nogi do gory i niech sie dzieje co chce. Zrobilam sobie pyszne dietetyczne ciasto limonkowe i zapraszam do swietowania :-*
 
witam się i ja :)

u nas już prawie końcówka remontu -ledy w sypialni som,obraz wisi,kamień dosłownie na wykończeniu czyli ze 4 sztuki od góry do położenia,ale to będzie fala więc Tom jutro wytnie..
mam upatrzone w ikei firanki to przy nastepnej wizycie zakupimy..

byłam też na ogrodzie -wsadziłam w glebę mieczyki,tulipany i jeżówki ,pograbiłam i od razu ładniej:biggrin2:

w pracy miałam dzis makijaże głównie bo przecież babki na obiady z mężami poszły ,osiemnastki są .


mąż mnie wczoraj sponiewierał -3 raz w tym tygodniu ,dzis muszę iść wcześniej spać bo nie dam juz rady:baffled:

rosół na jutro dochodzi na gazie .


Katinka,Smerfeta ,Anuszka
wzajemnie :))

Damqelle
poproszę ciastooooo:-p



miłego wieczoru kobietki :tak:
 
aaaaaaaa-miałam jeszcze pisać -własciciel lokalu gdzie wynajmuje pod gabinet przyszedł dziś z kwiatkiem (takim w doniczce) i z ...kuponem lotto :-D
ot prezent :-p:-D
 
uu Mama w lotto to już jakoby wygrałaś wybierając tą lokalizację na gabinet :laugh2: Zdradź proszę, czy po sztucznych rzęsach, nasze naturalne rzęsy będą uszkodzone, wypadną czy coś? jest jakieś zagrożenie? chcemy z siorą zrobić

Damqelle dietetyczne ciasto? :eek: Daj przepis pliiiissss

My dzień dzisiejszy spędziliśmy na urodzinach siostry. Aaaaaaaale wypiłam wina :-p:laugh2::laugh2: A dzieci kuzynki wymęczyły mi psa i teraz twardo sobie śpi :happy: a jutro dzień u teściów :sorry:
 
reklama
No właśnie mama
Smerfeta na rację ty już wygrałaś w lotto z ta lokalizacja

Ja też poproszę przepis :-D

Mama czekamy na efekt końcowy sypialni. Tak mi się spodobały te obrazy. Kiedyś będzie i u mnie . . .

Ja dostałam kwiatki od męża, potem zrobiliśmy małe zakupy no i byliśmy z psem na spacerze w parku bo piękna pogoda. Miło spędzony dzień :-D

A teraz siedzę w pracy na necie, mam 1,5 godziny "wolnego" bo dostawa była o 7 a dla klientów otwieram dopiero o 10! Nie wiem kto to wymyślił !
 
Do góry