reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ADOPCJA- pary starające się o adopcję wczoraj i dziś.

Witaj Karolino:)
Fajnie ze napisałas ten post ,bo ja mam własnie taka małą depreche czy nam tak sie uda dopasowac???
Bo w naszym przypadku na pierwszym spotkanie nie udało sie,starszne to było przezycie i teraz sie boje nastepnego podejscia....
 
reklama
Hej dziewczynki :-D

Karolino witaj!!!

smerfeta - bardzo mi przykro. Bardzo liczylam na dobre wiesci

Ja na dzien kobiet mam w planie bardzo zaszalec... wszystkim dzieciom trza kupic buty na wiosne. I to by bylo na tyle swietowania ;-)

zuza jak tam malutka?
Jak mnie sie nie chce pracowac gdy na dworze tak przyjemnie
kawa?
 
Ja sie pisze na kawę:) bo normalnie dopada mnie chyba wiosenne przesilenie,cały czas bym mogła spac...
Ja na 15 mykam do pracy i tez juz mi sie nie chce :tak:
a u mnie ciepło ,ale pochmurno i bez słoneczka :(
 
Katinka - nie ty jedna. Trzeba rozbujac towarzysto bo nam tradycja picia kawy zanika!!

Ja w taka pogode mam ciagle ciagoty w teren. Nosi mnie. Czekam na moj rower i nic mnie nie powstrzyma :-D
 
heloł-nadaję z pracy ..


Kawę i ja mam :tak:



Smerfeta
....chodź --> przytulę Cię ..szkoda bardzo .
ale pamietaj-silna jesteś! trzeba próbować .


Katinka
ja w pracy jestem 8 marca,więc pewnie z klientkami kawkę bedziemy uskuteczniać :-)



Damqelle
mąż też juz nogami przebiera kedy bedzie z dziecmi na rowerze jeździł...
chciałam jeździć z nimi bo ponoć jazdy na rowerze się nie zapomina
yyyyy ponoć :baffled:
ale Tobie przyjemności :tak:
też musze buty kupić -syn juz ma,ale córka została bo przecież te nie takie ,tamte też ..a te to już w ogóle..................na bank na dniach @ dostanie :-D



u mnie remontu ciąg dalszy-korytarz pieknie wyszedł w kamieniu..teraz dajemy czadu z sypialnią -wczoraj odświeżałam sufit na biało i zmieniłam kolor na ścianach ..część kamienia już położona,wczoraj zamówiłam obraz-czekamy aż juro przyjedzie i bedziemy dalej robić ...

miłegoooooooooo
 
Ja uwielbiam rower. Gdyby nie rodzina to bym sie po calej polsce bujala :-D
Do pracy mam 10 km wiec tak sobie pomykam w te i wewte ;-)
A w lidlu beda ciuszki na rower to i moze co wyciagne :-D

mama to masz teraz tak przyjemnie czysto? Jaki kolorek?
Ja przemalowalam na grecka chalwe i bardzo mi sie podoba - tylko teraz bym wyrzucila szafe i rogowke
Trzeba bylo gadac ze potrzebujesz obrazu - ja ostatnio opchnelam kilka bo zmienilam wystroj i kolor w pokoju. Zostal ukochany klimt i wyspianski w kuchni. Chce sobie namalowac cos nowego, ale u mnie to trwa wieki wiec chyba jednak wywolam sobie zdjecia na plotnie. Tylko nie potrafie zadecydowac ktore, bo mam troche takich "ulubionych"
 
reklama
Do góry