reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ADOPCJA- pary starające się o adopcję wczoraj i dziś.

bardzo się cieszę że wszystko idzie tak sprawnie i po twojej myśli:)
:eek: a o Antosiu nic nie wiem ... chyba przegapiłam coś

jak było 14 maja????
 
reklama
bo Antoś to mój podopieczny ,którym się opiekuje :tak:od roku (jestem nianią):tak::-D
ale fajnie ):):)

jeszcze tylko 3 spotkania
napisz mi czy co do płci maluszka to musicie określić czy wystarczy im jak napiszecie że chcecie obojętnie

bo chyba w niektórych ośrodkach trzeba się zadeklarować
 
witam się :-)

dzisiaj byliśmy w OA i był test osobowości :tak: mieliśmy rozwiązać test na TAK lub NIE :-)i dokończyć zdania swoimi myślami ,które przychodziły do głowy :tak: i narysować drzewo owocowe :tak:ja narysowałam jabłoń ;-) a na następnym mamy rozmawiać o tych testach a je ocenia psycholog ...jestem strasznie ciekawa :rofl2::-D

Carolineee oj na staraczkach wieki nie byłam nie wiem czy mnie jeszcze ktoś tam pamięta hehe :tak:;-)
lopop kochana możemy sobie płeć dziecka wybrać,ale my nie wybieraliśmy decydujemy się nie wiedzieć co będziemy mieć czy chłopczyk czy dziewczynka nam bez różnicy :tak:
 
Hej

no i jesteśmy po poniedziałkowym spotkaniu ,coraz bliżej końca się zbliża nasza droga do dziecka niestety w oczekiwaniu na niego musimy się uzbroić w cierpliwość bo okazało się ( z jednej strony może i dobrze ,ale jak dla nas nie zbyt dobrze) ,że nie ma wcale tak dużo dzieci maleńkich do adopcji i będziemy musieli pewnie czekać dłuuugo ,ale już Nam chyba nic nie pozostaje jak CZEKAĆ!

Teraz od lipca zaczynają się spotkania indywidualne i będziemy omawiać życiorysy Nasze , relacje w domu z rodzicami ,jak wyglądało Nasze dzieciństwo i lata nastoletnie :tak::-D....czekamy również na opinie psychologa i portret psychologiczny :dry::cool2::sorry: hehehe zabawne ale ja zaczynam się stresować ,wyjdzie mi ,że mam jakieś skryte w sobie demony zła :errr::evil::oo::rofl:

ojjj ale tak na poważnie to chyba mam stresa nie całym kursem nie badaniami ,nie rozmowami ale czekaniem na moje dziecko ,nie wiem kiedy się urodzi ,nie wiem czy będzie mnie kochało i czy Nas zaakceptuje .....mnóstwo pytań i obaw,ale jedyne co mnie pociesza to to ,że gdzieś jest moje maleństwo i czeka na mnie :tak:....hmmm rozmarzyłam się :zawstydzona/y::sorry2:

no więc aby wszystko szło po mojej myśli ........
miłego dnia dziewczyny ....
 
Zuzanka sters jest naszym "chlebem powszednim".. to że w głowie siedzi mnóstwo myśli, marzeń, rozważań dowodzi tylko ze zyjemy!
Urodzisz swoje dziecko, zobaczysz!!!! Potem następne!!! i nie przestawaj marzyć!!! przeciez to jedna mała nadzieja, która trzyma nas przy życiu!!! Ja też marzę, też myślę, też się stresuję.. i też uwazam to za 'normalne zjawisko'..

po wszystkim powiesz nam: "i po co mi ten cały stres był potrzebny???"

a rozmowami się nie przejmuj.. gdybyś była z 'demonem' na karku już dawno byśmy to stwierdzili, zatem: USZKI DO GÓRY!!!!

:*
 
hehe Ani@k może i masz rację ,demona nie mam ,no może kota w głowie hehehe:szok::-D:-D no wiesz po to są te marzenia ,żeby marzyć tak?? śnić i czekać ...mam nadzieję ,że uda nam się wszystkim w końcu czy chodzi o adopcję czy naturalne ,będziemy sie cieszyć Naszymi maluszkami :tak:tego życzę Wszystkim staraczkom!!&&&&
 
reklama
lopop właśnie jeszcze nic nie wiemy przy kolejnym spotkaniu będziemy już coś wiedzieć :tak:
Carolineee widzisz a u Nas w Wawie nie jest to wcale takie proste :zawstydzona/y::-(nie ma maluszków znaczy niemowlaków bo my na niemowlaczka czekać będziemy :tak:zobaczymy ...mam dobre myśli :-)

całuję:***
 
Do góry