reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ADOPCJA- pary starające się o adopcję wczoraj i dziś.

Hej Gangu Olsena:)
Świeta ,świeta i po świetach:):)Jak dla mnie na szczescie,juz dosc tego żarciA i lenistwa..ważę z 5kg wiecej:tak:oczywiście każdy sie dopytywał o telefon,na poczatku sie cieszyłam ze sie interesją ale po kolejnej ciotce juz miałam dosc:wściekła/y: .Powiem Wam ze jak człowiek był dzieckiem to jakos fajniej było...

WItaj BASIU99:)
Pozdrowionka kobitki
 
reklama
Katinka wiem co czujesz....

ja nie tylko od święta slyszę takie pytania... "czy coś już wiadomo?" a już czasami nie mam siły tej samej osobie tłumaczyć któryś raz z zrzędu, że telefon zadzwoni jak znajdzie się nasze dziecko, a nie kilka tygodni wcześniej...

Wiem, ze wiele ludzi ma ciepłe uczucia i pyta się o to z troski, ale osoba, która ma swoje dzieci i miała 9 miesięcy na zakupy i przygotowanie się rodzicielstwa nie może po prostu pojąć, że my nie wiemy kiedy pojawi się dziecko, może za miesiąc, a może za rok....
 
Święta święta i nareszcie wiosna
:-D
Dziś powrót do pracy po 5dniach wolnego.
Mama
Jak tam tatuś ogólnie?
Miłego dnia i Buziaki
 
Anuszka wypoczęłaś chociaż przez te 5 dni? czy raczej w domu więcej roboty było niż w pracy - jak to najczęściej bywa...

Święta święta i po świętach... trzeba wracać do pracy i przyziemnych spraw. Ale pocieszam się że niedługo 3 maja i będę świętować z mężem cała sobotę i niedzielę ;)

Pozdrawiam wszystkie forumowiczki ;)
 
Anusiaczek
No trochę roboty było w sobotę ale potem błogie lenistwo, chociaż świąt u teścia nie zaliczam do udanych...
 
Oj Celta nieobecna
To dobry znak bo pewnie nie ma czasu żeby tu wejść. Pamiętacie z Zuza było podobnie.
Pewnie lata,załatwia,mebluje
:-D :-D :-D
 
Cześć dziewczyny.

Ja też zaglądam i z niecierpliwością czekam na info od Celty. Ale pewnie zalatana :-) .

My jedziemy na mazury . Życzę Wam miłego weekendu.
 
reklama
Cześć!
Jestem, żyję, choć czuję się jak na nieustannym haju ;-)
Dopiero końcem tego tygodnia widzieliśmy się z dziećmi (masakra jak to wszystko się przeciąga)... powiem Wam, że nie było fajerwerków, wybuchu uczuć itd. Bardziej rozumem niż sercem podjęłam decyzję, że idziemy w to dalej. Wiem, że na miłość przyjdzie czas, a póki co chcemy dać im normalny dom, normalną rodzinę i dużo, dużo uwagi. Tak więc to są one - NASZE dzieci :tak:
Mam nadzieję, że teraz wszystko pójdzie szybko, póki co dokumenty do sądu podpisane, procedura ruszyła.
Teraz mam jedynie nadzieję, że będę dla nich dobrą mamą.....
 
Do góry