reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ADOPCJA- pary starające się o adopcję wczoraj i dziś.

Celta czyli rodzinka Wam się powiększa! :tak: Trzymam kciuki by wszystko się ładnie potoczyło. Nigdy nie pisałaś co na to wszystko mówi Wasz nastoletni synek? Jak jego reakcja? Też był z Wami spotkać się z dziećmi?

Miłego weekendu dziewczyny!!!!
 
reklama
smerfeta nasz syn bardzo się cieszy i już nie może doczekać szkrabów w domu. Z nami nie był tym razem i dobrze. Weźmiemy go na trzecie spotkanie, niech dzieciaki nie mają tylu obcych na raz.
 
Celta to masz widzę super syna :tak: Twoje wieści poprawiają mi humor... eh rozmarzyłam się ;-) Teraz to już wszystko dobrze się potoczy :tak:
Czy już mniej więcej wiesz, kiedy będziecie mogli zabrać dzieci?
 
Ostatnia edycja:
cześć babeczki ;)


Celta
i ja trzymam mega &&&& za powodzenie w Waszej sprawie:-)
wyzwanie przed Wami -ale wierzę ,że dacie radę :tak:
tyle czekaliście i ...oto są :-)



Smerfeta,Anuszka,Kwiatek,Katinka,Zuzanka,Damqelle i reszta Gangu-->pozdrawiam serdecznie i słonecznie.
 
Zuza
Byłaś na mazurach na święta?
My też :-D
Celta
Na miłość przyjdzie jeszcze czas, teraz pewnie w szoku jesteś. 3mam &&& i Buziaki
 
smerfeta nie wiemy niestety :-(
Pewnie jeszcze trochę się to przeciągnie... eh te puste hasła, że najważniejsze jest dobro dziecka.
No ale nie przeskoczę, nie obejdę, muszę po prostu poczekać.

zuzanka nie ma co podziwiać, bo dygam dość mocno ;-)
 
Witam z pochmurnego slaska :-D
Celta - doczekalas sie dzieciaczkow to i sie doczekasz dnia kiedy wezmiesz je do domu. :-D Pewnie przy wiekszych dzieciach procedury trwaja dluzej niz przy maluszkach, ale w tym czasie poznacie sie lepiej i umocnicie w decyzji. Ja czekam na kazde wiesci od ciebie.
Z takim trzylatkiem to ciezko - w moja teraz cos wlazlo i musialabym chyba bic zeby wylazlo bo sie nic nie slucha ta moja Ryska. Na szczescie w przedszkolu ponoc jest wzorem cnot i tylko na mnie sobie pogrywa.

Mama - ja sie dzisiaj wybieram do rosmana w zwiazku z promocja na oczy. Ale bys mi sie przydala... ja tam doradcy potrzebuje bo zupelnie jestem zagubiona w tym gaszczu kolorow.

Przesylam buziaki i kawe.
I sloneczko sie przebija :-D
 
Ostatnia edycja:
reklama
Celta super :) i niech czas szybki Wam zleci i żebyście mieli już dzieciaczki w domu

Katinka, Anusiaczek nieustające &&&&&&& za szybki telefon

Ja się cieszę, że jeszcze jutro do pracy i 4 dni wolnego. Mam nadzieję, że pogoda dopisze i odpocznę sobie nad jeziorkiem

pozdrowionka dla wszystkich
 
Do góry