reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ADOPCJA- pary starające się o adopcję wczoraj i dziś.

reklama
Celta ale czadzik :-D gratulacje!!!!! W jakim wieku są dzieciaczki?

Anusiaczek też jestem na tym samym etapie tzn widząc szczęśliwe rodziny z dziećmi mocno się dołuje. Dodatkowo pojawiły się u mnie komplikacje i cała moja "przygoda" z in vitro wydłuży się :-( Nastrój mój jest do bani
 
Celta
Jaka informacja!
Jupi
Jak znajdziesz dłuższą chwilke i będziesz już coś więcej wiedziała to dawaj znać! A wy chcieliście rodzeństwo?i trójkę?

U mnie pada :-(
A rano było tak pięknie
 
smerfeta 1 i 3 latka - maluszki :-D
Trzymam kciuki za Ciebie, żeby nastrój do bani prędko się skończył! Nie poddawaj się, warto walczyć o swoje marzenia, nawet jeśli na chwilę obecną wydają się bardzo odległe.

anuszka, my już mamy syna, razem z nim będzie wszystkich dzieciaków trójka... ;-)
 
Celta maluszki!!!! ale super :-D:-D:-D mocno trzymam kciuki by to były TE dzieci, Wasze dzieci :tak:
Jak tylko coś więcej się dowiesz to daj znaka, byśmy mogły razem z Tobą się cieszyć :tak: takie wieści poprawiają humor :tak: No i nie ukrywam, że bardzo ciekawa jestem jak dalej wszystko się potoczy ;-) Aż mi się przypomina pewne małżeństwo, dla którego robiliśmy w pracy prezenty świąteczne, które otrzymało 3 malutkie siostrzyczki, najstarsza niespełna 4 latka. Wszystkie słodkie blondyneczki :laugh2:

Ja już też troszkę więcej wiem o sobie. 2 czerwca jadę do Łodzi by tam prof Malinowski przeprowadził mi zabieg histeroskopii. W Gdyni rozłożyli ręce twierdząc że mam zrośniętą wewnętrzną szyjkę macicy :wściekła/y: tylko ciekawe jakim cudem miesiączkuje?! Miałam się powołać na nazwisko mojego dr i już rozmawiałam z profesorem M. Powiedział, że mam być przygotowana na to, że od razu położy mnie w szpitalu. Oby się udało :sorry:
 
Ja dawno nie zagladalam a tu TAKIE wiesci :-D celta oby to byly TE Wasze dzieci!!!
Wiec jak widzicie dziewczyny warto czekac, bo doczekacie sie na pewno. A potem to juz tak leci...
Masakra, ja juz nie zmieniam dni na kalendarzu w pracy tylko od razu tygodnie...
 
Celta - cudowne dzieciaczki, mam nadzieję, że to WASZE dzieci. Życzę wszystkiego dobrego!
A daleko musicie jechać do nich? Bo słyszałam, ze niektórzy nawet pół Polski przejechać muszą....
A jak emocje? Zdenerwowani jesteście?
 
Hej Dziewczyny

Ja tylko na chwile ,w czwartek pouzupełaniam braki towarzyskie na BB!!!

CELTA GRATULUJE Tak sie ciesze Kochana,widzisz mówiłam ze ja :kracze: hihi !!!Buziaki
Do usłysznia w czwartek

AAA babcia juz w domu ,wszystko oki poszło:) Dzieki dziewczyny!!
 
reklama
Do góry