reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ADOPCJA- pary starające się o adopcję wczoraj i dziś.

reklama
hej wiem że wpadam jak po ogień raz na ruski rok
a zuzanka mamy bąbelki tak samo rocznikowo :)
kwiatuszek też tutaj???
mama mocno zaciskam &&&&
niektóre mnie pamiętają inne z innych watków temat mi bliski bo teraz moja siostra ruszyła do akcji:)
więc zaciskam mocno za wszystkie mamusie :):):)
 
cześć kobietki :)

wlatuje choc humorro średni-ale to bardziej z powodu pracy...weszła mi na teren dziewczyna która ma tupet piszą na ulotce ,że -nie płacę zusu i wynajmu więc robię zabiegi taniej......działa tak już miesiąc i kilka klientek od tego czasu nie widziałam ....nie wiem jak to dalej bedzie ???

do tego wiadomości o tatku i taki jakis dół..



Lopop-powodzenia dla siostry!
i dzięki za &&&


Katinka
no cisza coś ..

Anuszka
&&&&&&&&&&&& za jutro..




rozmawiałam wczoraj z mym mężem ...
powiedział-wezmę któryś poniedziałek wolny (ja mam w poniedziałek nieczynne a dzieci w szkole) i pojedziemy do OA rozeznać sprawę..

tylko czy my ,mający dzieci mamy szansę ??
nie zniosę kolejnej porażki..



Damqelle
napisz proszę o co chodzi z rysowaniem tych drzew ???
 
witam :-D Ja sie nie odzywalam wybaczcie bo mnie wywialo na zlot mojego watku. Oczywiscie takim zlotem zyje sie tydzen przed i tydzien po.
Potem postaram sie wpasc i napisac o co chodzi w tych rysunkach bo mnie dzis na krokiety wzielo i ide smazyc nalesniki
 
Damqelle
a gdzieś była na tym spotkaniu-w jakiej części Pl??
ja też spotkałam sie w foremkami ,ale przy okazji jak któraś była w moich stronach albo ja w ich więc pojedynczo a w gromadzie jeszcze sie nie udało ..
opowiadaj jak było ;):)

i czekam na info o rysunkach.

no i ..smacznego:)
 
cześć lalki

ja trochę się ogarnęłam i mam chwilę,jak jest taka pogoda cudna to wybaczcie ale nie ma Nas przeważnie w domku więc i na forum nie wchodzę :confused2:

mama jak to ?a nie możesz coś z tą dziewczyną zrobić?:szok::wściekła/y:ja mogę wpaść i zrobić szybko porządek :wściekła/y::tak::cool2: czyli decyzję podjeliście o adopcji? myślę ,że macie i to duże bo już swoje chowane i z tego co widać dużo u Was miłości w rodzinie więc duży plus jak nic ,zresztą dzieci mają już prawo głosu więc powiedzą jakich rodziców mają :tak: ja startowałam w OA wychowując siostrę młodszą i to był plus dla Nas ;-):tak:
lopop witaj kochana no widzisz nawet nie wiedziałam,że dzieci w tym samym wieku :tak: trzymam kciuki za siostrę &&&&&
anuszka no to kciukasy aby crio się udało i żeby było w tym cyklu :tak:
damgelle oj kusisz jedzonkiem dobrym ;-)


ja dzisiaj torta chciałam zamówić ale jak powiedzieli cenę to poczekałam aż wróci M aby się skonsultować bo mi szczęka opadła 73 za kg :szok: ale co ukrywać piękny jest ;-):tak: różowy z sówką :tak: w sobotę na 15 czekamy na gości ,balony są więc nadmuchamy i jeszcze tylko ozdoby i napisy muszę ogarnąć :tak: oj jest roboty .

I pytanie jak to na pod forum Nas wrzucono ???:eek::crazy::eek:
 
Zuzanka
nie wiem co mogłabym z nią zrobić ??? chyba tylko do US podkablować ...mam za tydzień klientkę na zabieg która w US pracuje to po prostu z Nią pogadam co mi radzi ...kuźwa i weź tu w Pl prowadz legalnie działalność :confused2::crazy:

szlag!!!

a co do OA...ZOBACZYMY JAK TO WSZYSTKO PÓJDZIE upsss
na razie musimy sie tam wybrać i zacząć myśleć gdzie iść po potrzebne dokumenty..

przede wszystkim zobaczymy co nam powiedzą biorąc pod uwagę ,że mamy już dzieci ..czytałam troche i wiem ,że są osrodki gdzie pierwszeństwo mają pary bezdzietne( i doskonale to rozumiem) więc tam w kolejce nie mamy co stać ..
 
Mama
Przykra sprawa z tą konkurencja!
Ja bym podkablowala! Niech sobie nie myśli. Chyba że tak też można,bo może są takie różne działalności że płacisz np tylko podatek?ale się nie znam.
Wydaje mi się że powinniście mieć szansę na adopcję, ale jak nie pójdziecie to się nie dowiecie :p

Zuzanka
A może sama spróbuj taki tort zrobić!? ja będę próbować jak będę miała więcej czasu. A może jakaś sąsiadka robi coś takiego? Albo znajdziesz coś tańszego? Bo to rzeczywiście kupa kasy! I pewnie ze dwa kg trzeba wziąć ?

Damaqelle
Zlot?ale fajnie.zazdroszczę. Czekamy na relacje!
My to chyba byśmy musiały jakoś w centrum polski się umówić żeby każda blisko miała! Ja kiedyś spotkałam się z jedną babka z forum i jakoś tak nie zaiskrzyło między nami :-( może w kupie raźniej
Ale mi zrobiłaś smaka na krokiety! W czw mam wolne to może też zrobię.

Kurde wiecie co kończy mi się umowa na tel i mam dylemat. Moja sieć nic fajnego nie ma mi do zaoferowania. Tel taniej wyjdzie mi w sklepie niż płacić im go na raty w abonamencie. Żadnych dodatkowych minut w pakiecie. Co za lipa. I to podobno w wielu sieciach tak teraz rolują. Chyba przejdę na kartę jak kiedyś!

Miłego
 
reklama
Dziewczyny - no my organizujemy takie zloty oczywiście gdzieś w centrum Polski - Warszawa, łódz. Laski są również z całej Polski więc nie zawsze i nie każda może dojechać. Ogólnie mówiąc jesteśmy zgraną grupą i wątek żyje od kilku lat więc na takim spotkaniu świetnie się bawimy i nie możemy się nagadać. Super jest tak wiedzieć z kim się pisze - jak się ludzie przynajmniej raz zobaczą na żywo to jest już tak inaczej :D

mama - nie mogę się zabrać za ten elaborat o drzewie więc może wrzucę gotowca. Wybaczysz?
http://www.spkazmierz.com.pl/publikacje/Test Drzewa.pdf
 
Do góry