reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ADOPCJA- pary starające się o adopcję wczoraj i dziś.

Anuszka będzie dobrze!!!

Dziewczyny mam do was ogromną prośbę. Czy możecie kliknąc dla mnie głosik :) Będę wam ogromnie wdzięczna. Głosy można oddawać tylko z komputera. Można głosować co 24h bardzo mi zależy :) Dziękuję :)

Proszę o głosik Orsay Konkurs Dream Trip Contest

Pozdrawiam was i trzymam kciuki
 
reklama
anuszka oj bardzo mi przykro, że nie wyszło tym razem... Ściskam.

joasia kliknęłam Ci z dwóch lapków :tak:

smerfeta, mocno trzymam kciuki za nowy plan &&&&&, histero się nie bój, dobrze pójdzie a i może dostarczy nowych wskazówek i zadzieje się tak, że wszystko pójdzie dobrze. Czego Ci zresztą życzę z całego serca.

Pogoda padła z lekka na ryjek :angry:
A ja nadal mam plany ogródkowe i byłoby naprawdę miło, jakby jakiś weekend był w końcu z ładną pogodą!
W razie czego i tak się nie poddam i będę ryć tak czy siak, chociaż nie lubię jak mi się grudy mokrej ziemi czepiają szpadla ;-)
Miłego dnia Wam wszystkim życzę i cieszę się bardzo, że nasza zuzanka wpada częściej!
:-):-):-)
 
Celta ja obecna bo częściej mogę Mysze położyć na macie i chwilę dla siebie mam. No i z telefonu nadaje więc jakoś się udaje. :-) przesyłam słońca trochę bo u Nas pogoda cudna.

Niestety mała mi zaczęła gorączkować od 1 w nocy i niestety z planów nici :-( .
 
Hej!
Zuzanka i tak masz dobrze bo u mnie na telefonie nie bardzo da się cytować :-p

Dziś umówiłam się na histeroskopię. Najgorsze jest to, że aby zrobić głupią histeroskopię muszę przesiedzieć 3 dni w szpitalu!!! :wściekła/y: 1-wszy dzień badania, 2-gi dzień zabieg, 3-ci obchód i decyzja czy idę do domu :baffled: Mam dość podporządkowywania życia klinice i kolejnym badaniom. Nie wiem jak długo jeszcze wytrzymam. Dodatkowo dziś jeszcze przybiła mnie awaria auta. No wszystko nam się psuje:angry: Musieliśmy zjeżdżać z obwodnicy, ale na szczęście dotoczyliśmy się do mechanika... dalszą drogę pokonałam komunikacją miejską... ale o realizacji dalszych planów już mogliśmy zapomnieć (zakup łóżka, bo stare zepsute, soczewek itd...). Później przyszedł mechanik i naprawił pralkę no i auto już też zrobione... więc jutro kupujemy łóżko:tak: A od 20 min mam zakończony dyżur przy lapku służbowym więc w końcu czas na luz i piwko :-D
U nas dziś było ładnie
d020.gif
i ogólnie cały weekend ma być ładny, więc ogrodniczki - do łopat :-D;-) Celta będziesz uszczęśliwiona :tak:
 
Ostatnia edycja:
Dziękuje za głosy. Można głosować co 24h więc będę wdzięczna.

My zamowilismy 130 sztuk tuji. mają być 11 kwietnia to będę sądzić.
 
witojta:-D


Celta
kochana -i ja wczoraj wysyłałam do Ciebie słoneczko,ale miałam tyle pracy ,że nie mogłam nic pisać ..wieczorem padłam na cycki yyyyy:eek: nie,przecież ja mam tak małe ,że nie można upaśc na coś czego prawie nie ma :confused2: w każdym razie zjadłam lody mietowe z grycana i poszłam spac :-p
u nas dzis słonko od rana więc oby i u Was było :tak: grzeeeb kochana w glebie bo to uspokaja i mysli zajmuje
;**


Joaśka
i ja kliknęłam-jedz w te podróż i wrażenia miłe zbieraj garściami :tak:


Damqella
ale sie usmiałam z tej ciszy :-D
uściski :)
w łikendos pewnie rowerowo u Was będzie ?? przyyyjemności :tak:



Smerfeta
idź do szpitala-potraktuj to jak słabej jakości hotel :-D dach nad głową będziesz miała,jeśc dadzą :-p:eek::sorry:---> przeżyjesz :)) weź lapka i nadrobisz wszelakie zaległości;) bedzie dobrze Mycha ..my tu &&& poczymamy to jak ma nie byc ;-)


Anuszka
przytulam do mojego 75b...wiem ,że Ci smutno ,że się nie udało ...ale "pocieszające" jest info,że 2 śnieżynki jeszcze macie -&&&&&&&&& :) główka w górę :)


Zuzanka
marudzi córa?? a co Ty myslisz,że będziesz miała lepiej niż my :-D nasze też marudza ..a moja córa ma cazsem takie fochy ,że tylko na @ mozna takie mieć:-D:-D wierz mi-zęby to najmniejszy problem :-p to tak na pociechę :)))


Iszka,Katinka
co u Was??



miłego i słonecznego ;)
ja zaraz do pracy idę ..potem zakupy bo jutro bladym świtem jedziemy na Pomorze bo rodziciele moi mają 36 rocznicę ślubu..

rozmawiam wczoraj z moim tatkiem a On mówi:
kocham cię moja pierworodna ,własnoręcznie zrobiona :-Dmoje arcydzieło...


wiecie co ---> miałam łzy w oczach jak powiedział te ostatnie słowa ....mój kochany ..
 
reklama
Hej dziewczynki:)

No i mamy sobote ,u mnie oczywiscie pogoda lipna a miał byc grilek:wściekła/y:,zawsze tak jest,jak do pracy to słonce a jak wolne to lipa...
Także sprzatam i wezme sie za porzadki w szafie.
Dziewczyny dzwoniłam i co i nic ,mamy czekac ,humor miałam oczywiscie wisielczy cały dzien,nie wiem na co liczyłam ze powiedza Tak ,przyjezdzajcie ,zła byłam na siebie ze zadzwoniłam:-(

ANUSZka ściskam Cie skarbie!Bądz dobrej mysli

PODZRAWIAM CAŁY BABINIEC!!!
 
Do góry