reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ADOPCJA- pary starające się o adopcję wczoraj i dziś.

cześć lalki
siedzę z Myszą przed kompem i trochę mi przeszkadza więc jak będą jakieś literówki to przepraszam . Dzisiaj nie daje mi nic zrobić a po południu siostra przyjeżdża z wizytą i zostaje do jutra ,a My wyjeżdżamy jutro na mazury do brata i chciałabym się spakować i coś sprzątnąć ale to chyba nie możliwe ,przy miałczacym glucie :no:
anuszka za II
&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& mocno zaciśnięte !

Celta ja wczoraj byłam zerknąć na mój ogródek i też już mi się chce podłubać w nim i powsadzać kwiatki i krzaczory .
Uciekam ,może jak przyśnie to wpadnę jeszcze na chwilę ;-)
 
reklama
Dziewczyny
:-*
I dziś nie dziękuje :-D
Odebrałam kartę informacyjna i mamy jeszcze dwa pingwinki na zimowisku :-D więc jakby co rodzeństwo :-D
To będą jak do tej pory najdłuższe godziny w moim życiu :-[
Muszę się czymś zająć.
Ostatnio robię sobie branzoletki shambala kiedyś wam chyba już pokazywałam a w sobotę idę na urodzinki więc muszę coś zrobić kumpeli. Akurat dla zabicia czasu ale nie wiem co to wyjdzie jak ręce będą mi się trzęsły :-D
 
Hej!

Anuszka nie zamartwiaj się, już Ci to pisałam, ale powtórzę, criotransfer na pewno się uda. Crio częściej się udają, widać to po naszych statystykach na wątkach o ivf. Ja też mocno wierzę w mojego mrozaczka, a Ty masz aż 2 więc o 50% większe szanse ;-) trzymaj się kochana :-*

Katinka, co u Ciebie? Dzwoniłaś?

Dziewczyny zazdroszczę Wam grzebania w ziemi ;-) ja grzebie jedynie w donicach na balkonie ;-)

Wczoraj byłam u gina. Okazało się że ma nowy plan dla mnie. Mam zrobić histeroskopie. Ale się boję :-( a najbardziej boje się wyniku histero. Eh już brak mi energii na te wszystkie badania. Chyba powoli odpadam
 
reklama
:-*

Ja też chce dłubać w ziemi.mąż mi obiecał że kiedyś będę miała swój kawałek ziemi pod domem
 
Do góry