reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ach te chłopyyyy!!!!!!

reklama
ja też z tych banalnych i choć mam juz gruuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuubo po 18-tce to jako fanka Sagi Zmierz ubóstwiam Pattinsona (ale tylko z I części Sagi)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Co do Pitta to koniecznie nieogolony...i ze zwichrzonymi włosami :-p

ja uwielbiam jak facet ma lekki zarost ,jak jest gładziutko to dla mnie jest bleee, musi drapać :-p mój M. nienawidzi sie golić więc sie świetnie dobraliśmy :-D

tak tak tak.... lekki zarost :-) taki 3-dniowy... mmmmm
tylko nie zarośnięty jak święty Mikołaj :-/ , bo swojego czasu nawet Pitt tak sie zapuscil i wtedy to nawet jego patykiem bym nie tknęła
 
doris, czy taki przystojniak zabójczy z mojego M to ja nie wiem;))) de gustibus non est disputandum;))))))) dla mnie jest the best i żaden inny mnie nie interere;P ale mu tego nie przeczytam bo się za pewnie poczuje;PPP
a tak ogólnie to nie lubię takich "przesłodzonych przystojniaczków". a Małaszyńskiego pokochałam jako Karolka w "Ciachu"!!!!!!!!!!boski był:))))))))))))
 
A ja nie lubię zarośniętych facetów. Tzn taki zadbany mały zarost ok - ale na zdjęciu do popatrzenia a nie do przytulania. Nienawidzę jak mnie coś drapie po twarzy - może mam po prostu za wrażliwą skórę ;-) A ja jestem fanką Pierce'a Brosnana - uwielbiam go w filmie 'Afera Thomasa Crowna', jest w nim genialny i polecam do obejrzenia. I nie chodzi mi o sam wygląd tylko o sposób bycia, gestykulację itp - mniam :-D

Jejku chyba zaraz obejrzę sobie ten film po raz enty :-D A miałam iść spać...
 
ja też z tych banalnych i choć mam juz gruuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuubo po 18-tce to jako fanka Sagi Zmierz ubóstwiam Pattinsona (ale tylko z I części Sagi)

A ja jestem fanka sagi zmierzch ale tylko ksiazek i ewnetualnie pierwszej czesci filmu. A co do meskosci to odwiecznie George Clooney ;-)
 
reklama
Do góry