reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dolegliwosci ciazowe, objawy, zachcianki

reklama
Nie wiem co się ze mną dzieje, bo wyniki moczu są ok, ale jak kończe siusianie to tak mnie boli, ze za sciska. Łojjjj...nie lubie tego uczucia. Czekam juz na dawna siebie...az zejdzie ze mnie opuchlizna i wskocze w swoje kozaczki na wysokim obcasie ;-)
Mam skurcze co 10 min... moze dzis...:-)
 
Ostatnia edycja:
Nie wiem co się ze mną dzieje, bo wyniki moczu są ok, ale jak kończe siusianie to tak mnie boli, ze za sciska. Łojjjj...nie lubie tego uczucia. Czekam juz na dawna siebie...az zejdzie ze mnie opuchlizna i wskocze w swoje kozaczki na wysokim obcasie ;-)
Mam skurcze co 10 min... moze dzis...:-)

Ja to się czasami zastanawiam, czy ja w ogóle doczekam dawna siebie i bede mogła chodzić i biegać i spać na brzuchu i przez cały dzień nie czuć żadnego bólu....
 
Hejka :) U mnie w nocy cichutko bez skurczy, bez bólu. Od 8 rano skurcze co 6 min...i o 11 tej koniec...cisza :szok: a ja już myslałam, ze sie wkońcu doczekam. Chyba też mi tak juz zostanie ten brzuch i ta ciąża ech....
 
reklama
Vileyka - ołłł jes!!! wysikać się tak porządnie to jest to !!! :-) niesamowite uczucie.
Gorzej z tym drugim po cesarce :crazy: masakra. Jak nie z tej strony to z tej he he
 
Do góry