reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ach te chłopyyyy!!!!!!

rozczuliły mnie te Wasze miłosne historie:)) ja też mam co opowiadać ale to potem, bo trzeba mi do tego więcej niż 5min. a właśnie Alutek się przebudziła...
 
reklama
ehhh az ryczec sie chce czytajac te opowiesci.Kurcze ze zycie nigdy nie toczy sie w 100% tak jakbysmy tego chcieli,zawsze sa jakies przeszkody...ale najwazniejsze oby w koncu przyszedl czas na szczescie,czasami po wielu latach,cierpieniach i lzach ale trafic na ta jedyna wyjatkowa osobe!!

Ja swojego bylego zwiazku nie bede tutaj opisywala bo szkoda slow na drania!!!
O nas tak w skrocie....z moim mezusiem poznalismy sie przez GG przez przypadek i tak od slowa do slowa pisalismy ze soba(od maja)w grudniu przyjechal do pl spotkalismy sie i tak juz od tamtej pory jestesmy razem,w czerwcu 2010 sie zareczylismy a teraz w styczniu wzielismy slub(narazie tylko cywilny,koscielny w przyszlym roku)jest najwspanialszym czlowiekiem na swiecie,przy nim jestem szczesliwa,Kocham i wiem ze tym razem jestem tez Kochana:) zycie jednak moze byc piekne jak sie trafi na ta jedna -jedyna osobke na swiecie!!! :)) i oby tak bylo do konca naszych dni:)
 
heh, a ja nie mam swojego typu:) kiedyś bardzo podobał mi się Dermott Mullroney (nawet nie wiem czy dobrze pisownię nazwiska pamiętam;)) a teraz to już w ogóle bez szału. lubię wielu aktorów ale mojego męża żaden nie pobije:-D
 
doris hmmm to zdjęcie mnie przekonało..też go chcę :-p

dwayne-johnson.jpg

może uda się nam nim jakoś podzielić np. dni parzyste i nieparzyste :-D
 
reklama
Do góry