reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyniki badań laboratoryjnych

reklama
jutro ide do gina
ale dzis swira dostaje
hb sie unormowalo,tzn troszke mi podskoczylo
i wszystko tez jest niezle
tylko leukocytow mam 18tys gdzie norma do 10tys
i skad to paskudztwo sie wzielo
normalnie siedze i mysle i glupie chorobska mi do glowy przychodza:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
 
ja Dorotko miesiac temu mialam 16 tys i tez od razu mysli typu - zlapalam toxo itp...W tym miesiacu spadlo mi do 11 tys:-) Wiec sie nic nie martw;-)
 
Dorotko, nie jestem specem, ale wydaje mi się że podwyższone leukocyty w ciąży to normalne. Nie denerwuj się, jutro gin Ci wszystko powie. Buziaki i bez nerw.
 
Dorotko, nie jestem specem, ale wydaje mi się że podwyższone leukocyty w ciąży to normalne. Nie denerwuj się, jutro gin Ci wszystko powie. Buziaki i bez nerw.

Dzagud wiem,ostatnio jak mialam 16tys to powedzial mi ze oki,mam sie nie martwic,a to zamist spadac to ciagle rosnie
 
Gosia nie dziekuje
pewnie znowu mi powieze mam sie nie streowac tylko jak tu sie nie sttresowac jak wyciagam madre ksiazki do interny i czytam co to moze byc:wściekła/y:a tam rozne choroby opisane sa:-(
 
Dorotka nie katuj się! Bo zaraz tam coś wspaniałego wynajdziesz!
To na pewno nic takiego i gin Cię jutro uspokoi :tak:
 
reklama
Odebrałam dzis wyniki morfologia i mocz wszystko ok, oprócz krwinek czerwonych ciut ponizej normy 3.58 (norma od 4,2) hemoglobina minimalnie spadła z 12 na 11,9. Powiedzcie mi jeżeli wiecie ph moczu im wyższe tym lepsze czy odwrotnie? Ja mam teraz 7,5 i wydaje mi sie że to dobrze ale pewna nie jestem, a do gina dopiero we wtorek idę.
 
Do góry