reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

A może tak coś osobnego dla starających się, żeby nie było im smutno...

Dziekuje Puchatko !!! Tak cos czula ze to chcyba nie ciaaz byla... ale sie ludzilam ze moze jednak... Teraz pozostalo mi czekanie na @... Jak wredota nie przyjdzie to nici ze stranek bo chyba bez okresu nie ma owulacji... a bez owulacji nie ma jajunia... Bardzo bym juz chciala zafasolkowac ale wiem ze duzo dziewczyn sie staralo dosc dlugo az wkoncu im sie udalo... Wierze ze tez mi sie uda predzej czy pozniej....
 
reklama
Dziekuje Puchatko !!! Tak cos czula ze to chcyba nie ciaaz byla... ale sie ludzilam ze moze jednak... Teraz pozostalo mi czekanie na @... Jak wredota nie przyjdzie to nici ze stranek bo chyba bez okresu nie ma owulacji... a bez owulacji nie ma jajunia... Bardzo bym juz chciala zafasolkowac ale wiem ze duzo dziewczyn sie staralo dosc dlugo az wkoncu im sie udalo... Wierze ze tez mi sie uda predzej czy pozniej....
Najlepszym przykladem na to, ze marzenia o fasolce sie spelniaja jest Puchatka. Jej przyklad dodaje nam otuchy:sorry2::sorry2:
 
Madigirl głowa do góry. Fasolka wkrótce sobie wymości miejsce w twoim brzusiu
:tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak: Dorotka ma ŚWIĘTĄ RACJĘ

Mamusiasynusia... słuchaj się pana doktora, dbaj o siebie i fasolinkę

Puchatko.. nie denerwuj się, tylko molestuj swego pana o wyprowadzkę, Twój spokój jest najważniejszy

Ściskam cieplutko wszystkie kobitki i zmykam rozmrażać lodówkę..buuuuu, nieznoszę tego robić:no::no::no:
 
No pięknie ,na zamkniętym się przywitałam,więc Witam się i tutaj:-).
Madgirl ja też czekam na tą cholerną @,jeżeli do czwartku nie przyjdzie to jeszcze raz testuję,ale chyba betę zrobię.Wierzę i ja ,że wszystko będzie dobrze.
Zmykam do pracki.
Życzę miłego dzionka.:-)
Buziaski dla wszystkich.:tak:
 
czesc wszystkim!!:-)
Dawno sie nie odzywalam bo mialam problemy z netem:wściekła/y:.heh.testowalam ale niestety dzidzi nie ma:-(. nic moze nastepnym razem.heh.chociaz troche mi sie komplikuje sytuacja w pracy i niewiem czy nie bede musiala zmienic branzy,wiec chyba chwilowo zaprzestaniemy prob,bo to nie najlepszy moment..tak to jest -wszystko przez szefa buraka!!!!:angry:
 
reklama
Witaj Nika:-)

..fasolki ...nie ma:-(...ale będzie:tak::tak:, kiedy uzna ,że to ten czas:tak::-)

..szef...BURAK...to na taczki z nim:yes::yes::yes:....hihihi:-)
 
Do góry