reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

A może tak coś osobnego dla starających się, żeby nie było im smutno...

reklama
Hej Dziewczynki! Wlasnie wrocilam od lekarza. Babeczka zrobila mi tescik bardzo czuly na wykrycie hgc i test na infekcjie. Lekarka powiedziala ze raczej to nie jest ciaza tylko przez branie tabletek tak mki sie rozregulowal organizm i ze mam czekac az mi @ przyjdzie, i ze zadnej infekcji nie mam wiec nie jest zle... Aaaa i zyczyla powodzenia w strankach... I powiedzial tez ze mam zrobic jeszcze jeden test za jakis tydzien. Buuuuuuuuu... Wyc mi sie chce do ksiezyca... Eh, bardzo bym juuz chciala fasoleczke ale to widocznie jeszcze nie moja pora.. Mam nadzieje ze juz niedlugo moj Aniolek wyladuje u mnie pod serduszkiem... Eh....
 
reklama
Do góry