reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

A może tak coś osobnego dla starających się, żeby nie było im smutno...

hej iwonka....tak sobie to twoje 3d ogladalam....zarabista sprawa....maluszek sliczniutki i jak tam zycie "malzenskie"...?
 
reklama
Iwonko moi rodzice mieszkają 550km stąd w mieszkaniu 38m2 z moim młodszym bratem pozatym nawet gdyby mieli większe mieszkanie za nic nie chiałabym z nimi mieszkać w konfrontacji z nimi moja teściowa nie jest nawet taka zła ale to nie temat na ten watek może kiedyś na zamknięty
 
Puchatka uciekaj jeśli tylko możesz na osobne bo cię teście dopiero zjedzą jak fasolka się urodzi. Wiem co mówię bo sama to przeżyłam. W ciąży się zaczeło a po urodzeniu rozpętało piekło z powodu ich wtrącania się. Uciekliśmy gdy Dawid miał zaledwie 4 miesiące do mieszkanka w kamienicy, paliliśmy w piecu, najpierw musieliśmy zrobić całkowity remont ale to już długo musiałabym o tym pisać) a i tak tego nie żałujemy.
Mamusiasynusia Duphaston to progesteron i jest nieszkodliwy, więc nie ma się co przejmować.
Elza testuj, nie ma co odwlekać testowanka.
Beatko i wszystkie pozostałe kobietki pozdrawiam i życzę spokojnej (lub nie:-p) nocki
 
wiem kobietki że najlepiej się by było wynieśc i to przynajmniej od wczoraj ale mój męzuś dopiero dojrzewa do takich decyzji to nie żaden mamisynek broń Boże ale to dłuższa i bardziej skomplikowana historia i raczej smutna nie za bardzo odpowiednia na dobranoc może kiedyś indziej
mamusiasynusia duphastonem się nie przejmuj ja tez brałam na początku na wzmocnienie ciązy odpoczywaj i ciesz się:tak::tak:
 
Puchatko, jeść możesz wszystko tylko w rozsądnych ilościach, dopiero jak się puchaciątko urodzi to zrezygnuj ze smażonego, ale Ty będziesz wiedzieć najlepiej.Zawsze możesz mnie zapytać, jestem dietetyczką :-D:-D
Co do teściów, to jeśli możesz to się wyprowadźcie, bo będzie Cię zamęczać
Pozdrawiam cieplutko, i pogłaskaj brzunio ode mnie,I broń boże się nie denerwuj
 
wiem puchatko...faceci z reguly mala problem ze zmianami w zyciu...nalezy z nimi powoli...przyzwyczajc ich do decyzji..:tak:
 
reklama
Dziewczynki, właśnie dostałam wiadomość, mamy nasz wątek zamknięty!!! Istnieje od rana. Jest w Związkach Rodzinnych w Albumie Rodzinnym.
 
Do góry