reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

A może tak coś osobnego dla starających się, żeby nie było im smutno...

a motako!!
hej dziewczynki
witam was z samego rana (u mnie)
czy u was tez tak sie forum wlecze, u mnie wczytanie jednej strony zajmuje 5 min.:szok:
uciekam do pracy i zycze udanego dnia
dziewczyny a co do dzidzi to nam sie uda:-)musi prawda:confused:
ja testuje za 5 dni i juz sie boje rozczarowania:mego , meza i rodzinki:-(
ok juz uciekam -papa
 
reklama
Agus- na tego buraka to nawet taczki szkoda by bylo:-p jesli nadal bedzie traktowal w ten sposob pracownikow to w koncu wszyscy odejda i bardzo mu tak dobrze bedzie-moze to go czegos nauczy!! No nie ma fasolki:-(szkoda-chociaz w obecnej sytuacji to moze nawet lepiej-tylko by jej teraz moje nerwy szkodzily...jest tak jak mowisz -pojawi sie kiedy zechce-pewnie w najmniej oczekiwanym momencie:tak:

Gosiu- kciuki zacisniete za Ciebie!!:-D
 
Cześć Dziewczynki!!!
Trochę mnie nie było, więc nawet nie staram się czytać tego wszystkiego co napłodziłyście.:tak:
A trochę się pewnie nazbierało. Widzę, że mamy wątek zamknięty, więc szybko muszę obadać co tam się dzieje.;-)
Kochane Moje Kobitki!!!!
Ściskam Was mocno i życzę powodzenia w starankach!!!
Za testujące: Gosiu, za Ciebie w pierwszej kolejności - trzymam mocno Kciukaski.
A wszystkim naszym Ciężarówkom życzę zdrówka i pięknych 9 miesięcy oczekiwania na dzieciątka.

Jeszcze tu wpadne, ale muszę już teraz na zamknięty!!:-):sorry2:
 
Antiope nie wiem czy jest hulajnoga na Allegro ale napewno widzialam taka na 4 kolach w reklamie BB Quelle ale cos kolo 100zl niestety.....
Mamusiasynusia no to chyba czas na odpowiedni suwaczek.Na kiedy masz termin???
elzab no jasne ze robic test:) Czekamy jutro na wie3sci:)
Puchatka a u twoich rodzicow nie ma mozliwosci zamieszkania...?
Wstawie, wstawie... jak tylko znajde troszke więcej czasu. Ostatnio mi go brakuje, a na BB staram się chociaż na chwilke wejść.
Weszłam i lece szukac zamkniętego, bo widze, że juz go mamy.
 
Gosiu pozdrowionka, my w tym samym czasie będziemy testować, tylko ja muszę poczekać czy czasem @ pierwsza nie będzie, bo u mnie nie regularnie jest. Ale za Ciebie trzymam kciuki:tak::tak::tak::tak:
 
reklama
Do góry