reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

A może tak coś osobnego dla starających się, żeby nie było im smutno...

A ja dzień dobry mówię :-):-):-)
W Krakowie świeci słoneczko ale za to wieje wiaterek paskudny....siedzę w domq i gram sobie póki mojego kochanego nie ma :-p
Popracowałam dziś troszkę w domq ehhhh dzisiaj wesela z ta podobno "magiczną" datą.
Musze jeszcze coś wymyślić na pozostałą część dnia:tak::tak:
Pozdrawiam
 
reklama
u nas tez brzydko na dworze;ale zakupy zrobione i posprzatane;
niedlugo kuzynka wpadnie z chrzesniakiem,to wesolo bedzie ;-)
 
hej dziewuszki! juz sie odzywam. zwalam na brak neta w moim domu :wściekła/y::angry::wściekła/y::angry: uziemiona, z daleka od swiata...
puchatka ulozy sie wszystko dobrze...zobaczysz...gratuluje jeszcze raz nowej pracy:-)
asia, gosia witajcie:-)
wagnies wiem, ze jest ciezko. ja tez mialam sporo nerwow w mojej bylej -juz-pracy. chcialam kilka razy po prostu wyjsc i nie wrocic. moze zle zrobilam, ze tego nie zrobilam. kto wie...teraz zostalam z robota na lodzie i jakos nie widze na razie nowych perspektyw. ciagle szukam czegos nowego. i tak trzymam kciuki za ciebie :-):tak:
niesamowita swietnie, ze ci sie w nowej pracy podoba. zycze powodzenia w nastepnym tygodniu....odliczamy razem ;-)
kiniusia ty i malenstwo jestescie najwazniejsze...zmien jak najszybciej lekarza....trzymam kciuki i pozdrawiam:-)
elza trzymam kciuki za staranka...cztery razy po dwa razy, osiem razy raz po raz, o polnocy ze dwa razy i nad ranem jeszcze raz...lalala:-);-) ja dopiero na wczasy za 3 tyg. jade z moim M., twoje kochanie to tez M. nieprawdaz ? :-) a co do ciebie i twojego M. ... teraz wy dwoje jestescie rodzina i to jest najwazniejsze, sa rzeczy wazniejsze w zyciu jak jakies udzialy, moze latwo mi mowic, ale bedzie dobrze, macie przeciez siebie.:-):tak:
idarnowska zdjecia zajefajne:-) jeszcze tydzien;-)
pozdrowienia dla kolezanki bastry z tipsami:-)
hej mufka :-)
diabelek sciskam kciuki :-)
izabelka :-)
 
Witam:-)
Ja mam dola wie nie chcąc przynudzać nie odzywam się - jak mi przejdzie to się odezwę. Buziaki wam śle i życzę udanej niedzieli

Ps.Niesamowita jaki z ciebie szczuplak!Eh kiedy ja tak mialam - teraz to mi już du.. rośnie jak szafa trzy drzwiowa.Ładna z Ciebie kobietka:-)
 
witam
u mnie wszysko dobrze, wystraszylam sie ze maly mi zachorowal,mial temp ale to chyba zęby grrrrrrrr
dzisiaj ide na imieniny do mamy i ur mojej chrzesnicy; tak wieje,ze nie chce mi sie :no::no::no::no::no::no:
 
Witajcie moje kochane :-):-):-):-):-)
Powiem wam jedno od wczoraj STARANIA ROZPOCZĘTE :-):-):-):happy2::happy2: :happy2::happy2::happy2:. Kupiliśmy nawet testy owulacyjne i termometr owulacyjny :-D:-D:-D:-D.
Jutro idziemy do ginekologa :tak::tak::tak::tak:.


Dzisiaj byłam w szkole ,heh wczorajszy egzamin mi nie poszedł i poprawka we wrześniu :-:)-:)-(.Zostało tylko kolokwium i egzamin z psychologii społecznej :confused2:.
termin egzaminu 13 lipca lub 23 lipca :-:)-:)-(. nie wiem czy dam radę się nauczyć bo wylatujemy 14 lipca a wracamy 21 . heh..........
 
Idarnowska P O W O D Z O N K A !!
Dziewczeta dziekuje za pamiec, u mnie @ ciagle nie ma i nie ma, dzis kazdy zapach prawie mi przeszkadza, boli glowka, temp 37,2 ale spokojnie, uwierze jak dostane potwierdznie z konkretnego zrodla, dosc testow aptekowych! jutro badanie krwi i wizyta u gina o!!:happy2:
 
Witajcie kochane juz wróciłąm do was...

Było na wypoczynku fajowo,wypoczęłąm i siuper....
Potem zdam relacje i foteczki dodam.
Ide zalegnac,bo po obiedzie jestem i nie mam siły pisać...A poczytam potem,tylko zazerkne czy jakas tu ciaza jest,jakby co napiszcie w skrocie,,,,,pozdrawiam...

Tylko widziałam ze Idarnowska rozpoczela starania,super-powodozonka kochanaaa...
 
reklama
Diabełku dziękuję :-):-):-):-):-). Napisz nam jutro co powiedział lekarz i jaki wynik badań :tak::tak::tak::tak:.Trzymam kciuki :-):-):-):-).

Izabelko ojejciu poważnie sie synek rozchorował? Jak teraz sie czuje?

Ewcia witam z powrotem :-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-).
 
Do góry