reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Każda z nas wita styczeń z nadzieją i oczekiwaniem. Myślimy o tym, co możemy osiągnąć, co chcemy zmienić, kogo kochamy i za kogo jesteśmy wdzięczne. Ale niektóre z nas mają tylko jedno pragnienie – przetrwać, by nadal być przy swoich bliskich, by nadal być mamą, partnerką, przyjaciółką. Taką osobą jest Iwona. Iwona codziennie walczy o swoje życie. Każda chwila ma dla niej ogromne znaczenie, bo wie, że jej dzieci patrzą na nią z nadzieją, że mama zostanie z nimi. Każda złotówka, każde udostępnienie, każdy gest wsparcia przybliża ją do zwycięstwa. Wejdź na stronę zbiórki, przekaż darowiznę, podziel się informacją. Niech ten Nowy Rok przyniesie szansę na życie. Razem możemy więcej. Razem możemy pomóc. Zrób, co możesz.
reklama

A może tak coś osobnego dla starających się, żeby nie było im smutno...

reklama
perenoel11dm0.gif


Ewciu!!! Piękny ten Mikołajek.... Szkoda, że do mnie nie przyszedł...Buuuuuu!!!
 
hej dziewczyny
witam sie z wami
rzeczywiscie tu jakos pusto teraz to pewnie nikogo juz nie ma
ja jutro biore sie ostro za porzadki, ale najpierw musze zaliczyc dentyste:szok:juz sie boje :-p
a potem sprzatanko i moze zdarze choinke ubrac:-)
sweet dreams girls:-)
 
reklama
Witajcie:-)
Ja już po pogrzebie, wróciliśmy w środę w nocy.Przejeżdżając trasą z Gdyni do Katowic machałam wszystkim Wam które mieszkają po drodze;-). Jeśli chodzi o sam pogrzeb to wiadomo, bardzo smutno... no ale już po wszystkim.
Wczoraj z samego rana miałam w klinice "ocenę II połowy cyklu". Okazało się ze ta owulacja w 9 dniu cyklu faktycznie się odbyła, wszystko na to wskazuje. Miałam usg dopochwowe ( jak przy każdej wizycie) i 3 razy pobrali mi krew ( co godzinę). Badania hormonów nie wyszly źle ale prolaktyna która ostatnio była za niska teraz skoczyła gwałtownie i znów jest ponad normę. Ale to również wina ostatnio przeżytego stresu. Stanęło na tym że kolejna wizyta w 7-8 dniu cyklu tak zeby nie przegapić mojej jak to ostatnio ma miejsce bardzo wczesnej owulacji. Pożyjemy zobaczymy.
rudka gratuluję CUDU !!! i nie opuszczaj forum, zaglądaj i melduj co u Ciebie i fasolki:-)
Kochane, nadrobiłam zaległości i przeleciałam wszystkie posty ale mam taki mętlik że po prostu pozdrawiam Was wszystkie:tak:
 
Do góry