reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

A może tak coś osobnego dla starających się, żeby nie było im smutno...

Witam:-)
No nie mam na nic czasu:-(W domu syf bo remont, w pracy huk roboty. A mnie sie tylko spac chce. @ ani słychu ani widu - 2 dni po terminie...Test kupiłam, ale boję sie go robić. Wydaje mi sie że raczej w ciązy nie jestem, a jednak nie wiem czemu @ nie ma. Nie chce jakos sie nakrecac i robic sobie zludnych nadzieji. Jak myślicie czekać jeszcze czy robić jutro test?

Puchatku dwa głębokie wdechy i spokoj bo sie puchaciątko też zdenerwuje. Niech sobie gada co chce jesli ty wiesz co robisz i to jest najważniejsze.
 
reklama
puchatko ty sie nie denerwuj....wyprowadzajcie sie...nie ma na co czekac...wiem ze latwo powiedzeic, ale ja znam juz pare zwiazkow, co sie mecza mieszkajac z rodzicami...ja wiem ze szanujesz tesciowa...i ze wlasciwie to ona chce dobrze, ale najlepiej to oddzielnie....nikt sobie na glowie nei wchodzi....poza tym jeslecie dorosli i nei potzrebujecie sie nikomu z niczego tlumaczyc....i tez nei mozecie sie czuc uwiezieni, obserwowani na kazdym kroku...bo sie wykonczysz....wogole to tym gadaniem ona jest szkodliwa bardzeij niz twoj pies....i sie nei denerwuj....:tak:
 
Witam:-)
No nie mam na nic czasu:-(W domu syf bo remont, w pracy huk roboty. A mnie sie tylko spac chce. @ ani słychu ani widu - 2 dni po terminie...Test kupiłam, ale boję sie go robić. Wydaje mi sie że raczej w ciązy nie jestem, a jednak nie wiem czemu @ nie ma. Nie chce jakos sie nakrecac i robic sobie zludnych nadzieji. Jak myślicie czekać jeszcze czy robić jutro test?

Puchatku dwa głębokie wdechy i spokoj bo sie puchaciątko też zdenerwuje. Niech sobie gada co chce jesli ty wiesz co robisz i to jest najważniejsze.
AMEN
rob testa teraz....bom ciekawa....co sie bedzeisz neipotrzebnie nakrecc ;-)
 
Witaj Lenko:-)
Teraz to ja jestem w pracy;-)Myślę nad zrobieniem rano, bo niby wtedy najbardziej wiarygodny. Pewnie zrobie o ile @ wcześniej mnie nie nawiedzi. U mnie z objawów to tylko mdłości o różnych porach dnia i tyle. Piersi nie bolą, brzuch nie boli. Podejrzewam że to nie ciąża tylko @ szpieg
 
witaj...w robocie jestes...no ja tez ostatnio zalapalam robotke i zalatana jestem...na dzidzei zbieramy ;-) i na bb mnie nei ma tak czesto jak bym chciala... ale cel szczytny;-)...bede trzymac kciuki za tescik...a wredota to glupia skubana:-)
 
Ha, ha:-)
Ja pracuje tak: na własnej działalności i w firmie. Jak zajde to biore zwolnienie i do firmy nie bede chodzic(a pieniążki będę i tak wpływać), będę tylko dziubać przy swojej działalności. Wiem że to nie fer i takie tam, ale cóż za coś trzeba żyć.
Ok ja kończę i wracam do domciu. Głodna jestem wściekle, a tam czeka na mnie mnóstwo roboty przy remoncie...Wymiękam:-(
 
Ha, ha:-)
Ja pracuje tak: na własnej działalności i w firmie. Jak zajde to biore zwolnienie i do firmy nie bede chodzic(a pieniążki będę i tak wpływać), będę tylko dziubać przy swojej działalności. Wiem że to nie fer i takie tam, ale cóż za coś trzeba żyć.
Ok ja kończę i wracam do domciu. Głodna jestem wściekle, a tam czeka na mnie mnóstwo roboty przy remoncie...Wymiękam:-(
trzymam kciuki za tescik i za wlasna dzialalnosc ;-) daj znak jak juz bedzeisz cos wiedziec
 
reklama
Antiope nie wiem czy jest hulajnoga na Allegro ale napewno widzialam taka na 4 kolach w reklamie BB Quelle ale cos kolo 100zl niestety.....
Mamusiasynusia no to chyba czas na odpowiedni suwaczek.Na kiedy masz termin???
elzab no jasne ze robic test:) Czekamy jutro na wie3sci:)
Puchatka a u twoich rodzicow nie ma mozliwosci zamieszkania...?
 
Do góry