reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

A może tak coś osobnego dla starających się, żeby nie było im smutno...

Eh... Tak jak myslalam... Lekarza dzis nie bylo... Ale za to jutro mam wizyte o 9 rano... Buuuu... Ciezko bedzie wstac po pracy bo koncze po 3, w domu jestem o 4 to mi duzo snu nie zostanie... Caly czas mam cicha nadzieje ze to jednak fasoleczka... W sumie bedzie co ma byc... Mam nadzieje ze sie jutro wszytsko wyjasni... Mimo tego ze tylko na jednym tescie wyszly mi dwie kreseczki a na dwoch pozostalych tylko jedna licze na fasolke...
 
reklama
Madigirl Kiniusia nadal trzymam kciukasy za WAS :)

A tak wogole to sie chyba nie witalam z wami kolezankami......A wiec Dobry wieczor:)
 
Madigirl trzymam kciuki, i na pewno wszystko będzie dobrze, jak wrócisz, to pisz szybciutko czego się dowiedziałas :tak::tak::tak:
NOM WLASNIE...


Witajcie dziewczynki :-):-):-).
Nie pisalam wczesniej bo cały weekend leżałam w łóżku :eek::eek:.
Katar,bol mięśni, kaszel........
Pewnie zlapałam cos od maluszków hihihi.
Już tydzien mam praktyki w przedszkolu i chciałabym ay ten czas się nie skończył :-D:-D:-D.
:-):-):-)
NO TO SUPER,ZE CI SIE PODOBA TA praktyka...


Eh... Tak jak myslalam... Lekarza dzis nie bylo... Ale za to jutro mam wizyte o 9 rano... Buuuu... Ciezko bedzie wstac po pracy bo koncze po 3, w domu jestem o 4 to mi duzo snu nie zostanie... Caly czas mam cicha nadzieje ze to jednak fasoleczka... W sumie bedzie co ma byc... Mam nadzieje ze sie jutro wszytsko wyjasni... Mimo tego ze tylko na jednym tescie wyszly mi dwie kreseczki a na dwoch pozostalych tylko jedna licze na fasolke...
no tak,,tak to jetsz lekarzami,,,,powodoznka,,wierzymy w cieBIE


Madigirl Kiniusia nadal trzymam kciukasy za WAS :)

:)
JA TEZZZ
 
Cześć Kochane Dziewczyny!!!


Wszystkie ściskam mocno - każdą z osobna!!! Ja niestety znów na chwilkę!
Życzę Wam miłego wieczorka i upojnych staranek.
A wszystkim, które są na etapie "sprawdzania" - życzę powodzenia i trzymam Kciuki.

Jak będę mogła to posiedzę dłużej i napewno więcej napiszę.
Buziam Was wszystkie Dziewczyniska Moje Kochane!!!!
 
Zaczynam od podziękowań za życia, a więc Ewcia, Antiope, Madigirl, Dorotko, Gosiu, Beatko, Mufeczko, Iwonko, Kiniusiu, Puchatko, Sylciu, Agusiu, Idarnowska dziękuje wam ślicznie za życzenia.

Madigirl nie przejmuji się tym co mówią inni, miej wszystkich w d.... Zawsze będa ludzie gadali - nieważne o co będzie chodziło. Tak to już jest, że rasa ludzka ma to do siebie, że lubi ploty. Nieprzejmuj się.

Co do fasolinki to pisalaś, że boli cię kręgosłup i podbrzusze - ja tak mam więc nie zapeszam, ale cosik mi się wydaje, że jest fasolcia. Daj jutro szybciutko znac co i jak.

Mamusiasynusia bardzo się cieszę, że czujesz się lepiej. To znak, że musiesz teraz o siebie bardzo dbać.
Pomysł z hulajnogą rewelacja. Coś takiego napewno jej się spodoba. Szkoda tylko, że ja nigdzie takiej nie widziałam. Poszperam na Allegro.
quote]
Na allegro powinna być. Chyba Fisher Price takie robił, ale nie jestem pewna. Może wejdź na ich stronke.

A tu masz Mamusiasynusia w prezencie zdjecie twojej fasolki z brzusia hihi za jakieś 9 miesięcy

Ale śliczna fasolka :) Dziękuje.

Czesc laseczki

Mamusiasynusia Oskar ma bzika na punkcie Spider Mana- juz pare rzeczy mam pod choinke, przybornik na biurko Spider Mana i piornik Spider Mana i pioropusz indianski , tak sobie mysle ze moze gdzies znajde podkladeke pod myszke Spider Mana i poduszke, bo ma narzute na lozko, ale podusi nie ma. Jeszcze mam troszke czasu napewno cos fajnego znajde.
Jest fajna pościel na allegro ze Spider Manem i widziałam też w katalogu Quelle (tylko, że droższa). Ja to już malemu ze Spiderem nic nie kupuje, bo ma już z nim wszystko prawie, łącznie z piżamą, 7 koszulkami, spodniami, szczoteczką do zębów, piórnikiem, portfelem itd. Ja mam problem z prezentem od Mikołaja. Musze z małym napisac list do Świętego to wszystko się wyjaśni. Tylko, że on jęczy o zamku z lego, a ten który chce to w Smyku kosztuje 499 zł - jazad no nie?? Niestety nie mam tyle pienążków, ale może na allegro coś tańszego znajde.

A teraz zdaje relacje z wizyty u ginka - no więc:
Fasolka jest - malusieńka, ale jest.:tak::-):-D
Podbrzusze mnie pobolewa znowu, ale ginek dał mi dufaston (nie znam tego leku - może wy coś mi przybliżycie, no w każdym razie wiem tyle, że podobno jak mam wywołac @ to wywoła, a jak jest fasolka to podtrzyma). No w każdym razie ginka to martwi. Generalnie mam odpoczywac i się nie przemęczac.
Za 1,5 tygodnia następne USG.
Tak więc oficjalnie przesyłam fluidki:
`````````````````````````````````
`````````````````````````````````
`````````````````````````````````
 
Mamusiasynusia to super że jest fasolka, maluteńka, niedługo będzie większa :tak::tak::tak:I tak jak mówi ginka nie przemęczaj się.Dbaj teraz bardzo o siebie i fasolcię, dużo odpoczywaj, a ja łapię fluidki :-D:-D:-D:-D
 
hej dziewuszki....
eliczek...elza...widze ze nei tylko ja zalatana...ale niedlugo wigilia i bedzei troche wolnego....wreszcie do polski....gosiu...mi czasem strasznei teskno za krajem....za rodzicami...masz juz w planach odwiedziny ?
puchatko odpoczywaj...puchaciatko rosnie i tak patrze na te wasze suwaczki (iwonki tez) czas leci jak z bicza trzasnal...
fifi......i jak tam rzemioslo?;-)
madigirl...a moze ty antybiotyki jakies bralas w tym miesiacu, albo leki jakies...bo to pieronstwo to bardzo moze rozregulowac cykl
mamusia....gratulacje! piekne wiadomosci...:-):-)
idarnowska....kuruj sie kuruj...czy ty w dziecinstwie przechodzilas te pieronskie dzieciece chorobska...? bo wiesz skoro pracujesz w przedszzkolu to mozesz zalapac oddzieciece choroby...np. rozyczke, a to paskudztwo nie jest wskazane w czasie ciazy...
kiniusia...plamienie powiadasz bylo, a moze bylo zagniezdzenie zarodka...ty sie nei denerwuj snami, bo to sie gromadza mysli i sie plataje ze soba....mi sie czasem sni , ze po lesie laze...albo po jakims miescie, ktorego nei znam z rzeczywistosci, ale w snie znam kazda jego uliczke i ten sen sie powtarza...aha i najczesciej sie gubie ;) ...aha...gg generelnie oststnio nawala...ja mam tak samo i pewnie nie tylko my...
ewciu....przystojniaka masz synka ;) za15 lat, bedzeisz odbierala gluche telefony od jego wielbicielek....beatko...ty tak samo
ataata....no wiesz co...zdjecia twoje widzilam....brzuch masz krzywy:szok:
sylcia, dorotka, mufka, antiope, bastra:-)
 
reklama
normalnie się wściekłam:wściekła/y::wściekła/y::no::no: normalnie utnę język mojemu mężusiowi normalnie po sama szyje ni z tego ni z owego powiedział dzisiaj teściowej że ide na zwolnienie a ona zaraz zaczęła że powinnam nie nosić psa na rękach a jak mój rudy łobuz czasem bałagani to tak jest najłatwiej wiem waży 6 kg ale co by było jakby w domku juz było jedno dziecko więc bez paranoi i trwa to zazwyczaj minute może dwie no kurka głupia nie jestem :angry::angry::angry: potem zaczęła coś ględzic o tym że już powinnam zacząć jeśc tylko gotowane wszystko no kurde ja chyba wiem co jem odżywiam się zdrowo i rozsądnie ale i jem na co mam ochotę bo kiedy potem będę mogła sobie na to pozwolić postraszyłam go dzisiaj że jak on nie zacznie myślec o naszej wyprowadzce to ja zacznę myślec o mojej wściekłam się i teraz dopiero mam odpowiednie ciśneinie :angry::angry::no::no:
 
Do góry