reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

A może tak coś osobnego dla starających się, żeby nie było im smutno...

reklama
Beatko ,masz rację.:tak:
Jutro z rana zatestuję,a,że muszę wstać przed 7 to nie będzie zmiłuj.Mam tylko nadzieję,że jakieś głupie sny mnie dziś w nocy nie nawiedzą.
Buziaki.;-)
 
beatka - randka ok, ale bez porywów. Nie to co z P na początku. Ale faktycznie nie myślałam o nim przez ten czas; I O TO CHODZI!!! :-)
madigirl - masz rację! Rób swoje i nie przejmuj się tym co mówią niektórzy!!!
kiniusia - nie przejmuj się snem. To Twoja psychika płata Ci figle. Nie dowiesz się jaka jest prawda, dopóki nie zatestujesz. Jeśli nie pojawią się II, to nie martw się, pojawią się niebawem.
 
Kiniusia miałaś taki sen ponieważ wciąż się zastanawiasz czy jesteś czy nie i organizm sam się broni w ten sposób przed zbyt welkim obciążeniem psychicznym. Zatestuj i przyjmij co ma być. Jak nie teraz to następnym razem się uda. Kiedyś wszystkie się doczekamy.
Antiope super,że randka się udała. Porywów może i nie miałaś na tym spotkaniu, no ale toć dopiero co jesteś po rozstaniu to nie tak łatwo przyjąć następnego z otwartymi rękami. Najważniejsze, że miałaś myśli zajęte kimś innym niż P.
 
witajcie Kobietki żebyście na mnie nie krzyczały że Was zaniedbuje ale nie czuję się jakos dobrze już trzeci dzień pobolewa mnie głowa w weekend sobie polegiwałam posypiałam ale dzisiaj trzeba było wstać i iść do pracy :-(mam nadzieję że szybko dzień zleci i znajdę sie pod cieplusim kocykiem :tak::tak: życzę spokojnego dnia:tak:
Mamusiasynusia spóźnione ale szczere życzonka z okazji rocznicy:tak::tak:
Kiniusia i jak tam u Ciebie Kochana zatestowałas i masz to za sobą ??
Antiope fajnie że było miło i z czasem na pewno i porywy wrócą :tak::tak:

resztę cieplutko ściskam w raczej chłodny poranek
 
Hej dziewczynki
Ale zescie naskrobaly stron!! Teraz z pewnosci atego nie przeczytam, bo jestem w pracy. Sprobuje sie uporac z tym wieczorem. Sprawdzilam tylko kiedy ostatni raz sie logowala nasza perełka;-) i z przykroscia musze stwierdzic, ze skosowala kolejne konto..........chyba. No coz czekam na dalszy rozwoj tej sytuacji.
Pozdrawiam Was wszystkie:-):-):-)
 
Dziewczyny ,zrobiłam ten test: 1 krecha:-:)-:)-(,a @ jak nie było tak nie ma i piersi nadal bolą.
No cóż,poczekam jeszcze kilka dni i powtórzę test jak nic nie wyjdzie to idę do ginka.
Życzę Wam miłego dzionka,a ja lecę na zakupy,a potem do pracy,więc będę dopiero wieczorem.
Buziaki.:tak:
 
Dziewczyny ,zrobiłam ten test: 1 krecha:-:)-:)-(,a @ jak nie było tak nie ma i piersi nadal bolą.
No cóż,poczekam jeszcze kilka dni i powtórzę test jak nic nie wyjdzie to idę do ginka.
Życzę Wam miłego dzionka,a ja lecę na zakupy,a potem do pracy,więc będę dopiero wieczorem.
Buziaki.:tak:
Kinusia przykro mi :-:)-( Ale ja tez tak mialam 2 cykle temu. @ spozniala sie 10 dni, zrobilam 7 testoe byly (-), cycki mialam spuchniete i bolace.......juz tego dnia, na ktorego sie do gina umowilam dostala @. Wredota
 
Fifi ,ale u mnie jest dziwnie,bo ostatnią @ miałam 27 września,10 lub 11 października miałam plamienie i do tej pory cisza.:confused:
Ale jestem wkur****a.:wściekła/y:
Ciekawe jakie teraz konto nowe na BB otworzy sobie ta nasza perełka...:evil:

Ja przelotem w domku jestem i zaraz do roboty.
Buziaki.:-)
 
reklama
Kiniusia tak to niestety bywa z naszymi organizmami. Ja pierwszy cykl satarań miałam 81 dniwy, tak mi się poprzestawiało. Idź najlepiej do gina po tabletki po Luteinę lub Duphaston, żeby ci wywołało @. A nawet jeśli się okaże że jednak jesteś w ciąży to nie zaszkodzą tabletki dzidzi. Jeśli chcesz mieć 100 % pewność zrób betę z krwi. To jest niepodważalny dowód.
No ciekawe czy nasza niesamowita koleżanka się jeszcze pojawi. Wiecie, to trochę smutne, że przez jedną laskę ciężko będzie nam zaufać nowicjuszkom.
Pozdrawiam wsystkie kobietki i życzę udanego dnia
 
Do góry