reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

A może tak coś osobnego dla starających się, żeby nie było im smutno...

Ataata ja równiż gratuluję córuni, i trzymam kciukasy oby jak najdłużej posiadziała w Twoim brzuniu, ale jak zechce Cię zobaczyć szybciej, to na pewno sobie poradzi , bo to duża dziewuszka:tak::tak::tak:

Puchatka to super że na usg wszystko ok wyszło, oby tak dalej, pogłaskaj brzunio także ode mnie.Pozdrawiam:-):-)


Iwonka super te Twoje zdjęcia z usg, także pogłaskaj brzunio, i oby cały czas wszystko super było, Pozdrawiam:-)

Ni i oczywiście pozdrrowionka dla wszystkich staraczek :-D:-D:-D:-D
 
reklama
fifi szkoda gadać. Mam tylko nadzieję na łagodną zimę. A Ty dlaczego masz taki nastrój? Stało się coś, czy tak poprostu?
 
Ataata !!! Gratulacje!!! Kochana, trochę fluidków dla mnie. Właśnie pracuję nad córcia - jeszcze nie wiem jak to będzie, ale zobaczymy.
Iwoniu, super zdjonka! Czy już wiesz jakiej płci będzie twoje maleństwo?
 
no i jestem znowu

Ataata- gratuluje dziewczynki, :-)fajnie , ze bedziesz miala coreczke, ja tez marze o tym zeby miec corke, ale chlopaki tez sa ok ; a co do wczesniejszego porodu to sie nie martw wszystko bedzie ok, i zdaj nam relacje co twoja gin powiedziala, aha i wklej fotki z usg jak mozesz, a co do zamknietego watku to pewnie ze jestes mile widziana:-)

Iwonka - dzidzia cudenko , taka tycia :-)pamietam jak niedawno powiedzialas ze jestes w ciazy a tu niunka juz taka urosla , Boze jak ten czas leci:rofl2:

Fifi- ja dzis tez mam taki dzien:crazy:ze wszystko mnie wnerwia dookola, chce jak najszybciej znalezc sie w domu, bo normalnie nie recze dzis za siebie:-p- zycze poprawy humorku:-)
Mufka- zlociutka a moze jednak w tym 22-cyklu i wy traficie w 10 -tego ci zycze z calego serducha:-D, a co do pracy to rzeczywiscie przegiecie, jak mezulek jest w domu to moze ogrzejcie sie razem pod kolderka:laugh2:

dziewczynki ja tez juz nie moge sie doczekac zamknietego watku, mam nadzieje, ze go wywalczymy:happy:
dziekuje za zyczenia szybkiego zafasolkowania , za was tez trzymam kciuki
Antiope, Beatka, Ewcia, Ilonka, Puchatka, Elzab, Sylcia, Kiniusia i reszta staraczek - owocnego wieczorka zycze
 
reklama
Puchatka super,że same dobre wieści po USG.
Ataata nawet jeśli córcia (rany jak to słodko brzmi - córeńka) postanowi się szybciej do ciebie przytulić to się nie zamartwiaj. Ja też urodziłam się w 8 miesiącu i ważyłam zaledwie 2300 i jakoś wszystko było ok.
Iwonko jakim usg miałaś robione zdjęcia? Te na dole to standardowe 2D, a te wyżej. Są super dobre.
Antiope ubieraj sie na cebulkę, żeby nie zaziębić się, a zwłaszcza jajniczków.
Kiniusia ale żeś listę z nami zrobiła haha. Super
Pozdrawiam was wszystkie.
 
Do góry